Spordiennustus vihjed

Kõigest, mis panutamine ette näeb. Spordiennustusvihjed, nipid, sündmused ja palju muud.

Spordiennustus vihjed

Baskonia vs. Fenerbahce ennustusvihjed

Euroliigas lähevad vastamisi Baskonia ja Fenerbahce. Kui Hispaania klubi alistas topeltvooru nädalat võiduga, siis Fenerbahce tuleb kohtumisele kaotuse pealt. Heidame pilgu koefitsientidele. Baskonia vs. Fenerbahce Reede, 31. märts 2023 Algab:

Read More »

BC Kalev/Cramo vs. Cholet Basket ennustusvihjed

Teisipäeval leiab aset üks Eesti klubikorvpalli suuremaid kohtumisi, kui eurosarja poolfinaalseeria esimeses mängus lähevad vastamisi Kalev/Cramo ja Prantsusmaa klubi Cholet Basket. Heidame pilgu koefitsientidele. BC Kalev/Cramo vs. Cholet Basket Kolmapäev,

Read More »

Baskonia vs. Berliini Alba ennustusvihjed

Euroliigas on kätte jõudnud väga otsustavad kohtumised, mis panevad paika lõpliku põhiturniiri paremusjärjestuse ja seega ka play-offi pääsejad. Antud kohtumises mängib veel kõrget mängu Baskonia, kes vajab võitu nagu õhku.

Read More »

Austria vs. Eesti ennustusvihjed

Eesti jalgpallikoondis alustab EM-i valiktsüklit Austria vastu. Kahtlemata on suureks favoriidiks koduväljakul mängiv Austria, kuid meie koondis on ka varem tugevamaid meeskondi üllatanud. Heidame pilgu koefitsientidele ja vaatame, mis silma

Read More »

Inglismaa vs. Ukraina ennustusvihjed

EM-i valiktsüklit võidukalt alustanud Inglismaa võtab teises kohtumises koduväljakul vastu Ukraina. Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on Inglismaal kirjas vaid kaks võitu. Heidame pilgu koefitsientidele ja teeme omad ennustused. Inglismaa vs.

Read More »

Hispaania vs. Norra ennustusvihjed

EM-i piletit hakkavad jahtima Hispaania ja Norra, kes lähevad laupäeval esimese koduväljakul vastamisi. Norralaste suurim staar Haaland jääb kohtumisest eemale, kuid sellegi poolest ootaks vihast vastupanu skandinaavlastelt. Heidame pilgu koefitsientidele.

Read More »

Prantsusmaa vs. Holland ennustusvihjed

Jalgpalli EM-i valikmängud jätkuvad ka reedel ning ühes põnevaimas neist jooksevad platsile Prantsusmaa ja Holland. Mõlemad koondised näitasid möödunud aasta MM-il vägevaid esitusi ning ka antud matšis ootaks tulist andmist.

Read More »
Scroll to Top