Manchester City vs. Liverpool ennustusvihjed

Inglismaa kõrgliigas mängitakse kohtumine, mida peeti hooaja alguses kindlasti üheks otsustavamaks. Nüüdseks on aga teada, et Liverpool tänavu kõige kõrgemasse mängu ei sekku ning tiitli eest heitlevad teised meeskonnad. Sellegi poolest näeme kindlasti tulist lahingut. Heidame pilgu koefitsientidele.


Man.City vs. Liverpool

Laupäev, 1. Aprill 2023
Algab: 14.30
Ülekanne: Viaplay

 Kokku alla 2.5 värava (2.25 @ Coolbet)

Liverpooli võit (5.20 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Manchester City saldo koduväljakul on 11 võitu, 1 viik ja 1 kaotus.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Manchester City 3:2 võduga.
  • Liverpool on viimase viie võõrsil kohtumisega löönud vaid kaks väravat.

Manchester City on hetkel tabelis teisel positsioonil, Arsenalist jäädakse maha kaheksa punktiga.

Liverpooli leiame kuuendalt tabelirealt, esinelikust lahutab 7 punkti.

Meeskonnad on tänavusel hooajal omavahel kohtunud vaid korra ja seda karikasarjas. Manchester City võitis kohtumise 3:2. Suuremaid järeldusi sellest ei teeks, sest tegemist oli ikkagist karikakohtumisega.

Tänavust hooaega vaadates on kohtumise väga kindel favoriit Manchester City, kes enne koondisepausi oli ka suurepärases hoos. Samas Liverpool on täpselt selline sats, et nendelt võib kõike oodata. Nad võivad selle kohtumise kaotada 0:5, kuid samas pole välistatud ka suurepärane esitus ja hoopis Manchester City alistamine.

Kui vaadata viimaste aastate omavahelisi kohtumisi, siis enamus neist on olnud väga suure skooriga. Viimase viie omavahelise kohtumise keskmine väravate arv lausa 4.

Esimene panus – kokku alla 2.5 värava. Aga vot seekord ennustaks hoopis madalaskoorilist kohtumist. Meeskonnad tulevad koondisepausilt ning tavaliselt kohe esimestes voorudes rünnakut väga käima ei saada. Samuti on Manchester City jaoks tegemist ülitähtsa kohtumisega ja nad teavad, et Liverpooli vastu ei saa suuri riske võtta. Ehk võiksime näha ootamatult kinnist mängu.

Teine panus – Liverpooli võit. Kui Liverpooli võidule pakutakse mingis kohtumises koefitsiendiks üle viie, siis lihtsalt peab selle ära võtma. Ühe mängu lõikes on Liverpool võimeline kõiki võitma. Eriti olukorras, kus vastastiim tegutseb palliga ja ise saab keskenduda kontratele.

Meie valikud:

  • Kokku alla 2.5 värava (2.25 @ Coolbet)
  • Liverpooli võit (5.20 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 113€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Scroll to Top