Spordiennustus Portaalid

Eestis Lubatud Spordiennustus portaalid

Meie eesmärgiks on tutvustada ning hinnata ainult Eestis litsentsi omavaid kaughasartmängu operaatoreid, kes pakuvad lisaks kasiinole ka spordiennustust. Võid kindel olla, et meie lehelt leiad infot ning pakkumisi ainult Eestis legaalsetelt spordiennustus portaalidelt.

Kihlveokontor

Boonus

Saidile

Ninjasports

200% kuni 60€

Paf

Riskivaba panus

Olybet

Riskivaba või 100% boonust

Optibet

100% kuni 100€

Betsafe

100% kuni 100€

Tonybet

100% kuni 100€

Eestis litsentsi omavates spordiennustus portaalides panustamine on seaduslik aktsioon. Sinu võidud on 100% maksuvabad ning meie poolt hinnatud teenusepakkujate juures panustades, võid kindel olla, et sinu raha makstakse alati välja. Aususe tagamiseks on kõikide siin leitud spordiennustus portaalid kontrollitud kolmandate isikute poolt. Alla 18-aastased isikud ei saa spordiennustus teenust kasutada.

Meie soovitus sulle: eelista allolevaid Eestis litsentsi omavaid spordiennustus portaale.

Võid kindel olla, et panustamine on 100% aus, väljamaksed on kiired ning võidud on garanteeritud.

Eesti kaughasartmängu tegevus – ja korraldusluba omavad online spordiennustus portaalid

Järgnevalt leiad Eestis legaalsed spordiennustus portaalid, mis on järjestatud nende teenuse kvaliteedi, pakutavate boonuste kui populaarsuse järjekorras. Mida parem portaal on, seda paremal kohal ta on.

Selleks, et kasutada ära kõik parimad liitumisboonused ning pakkumised, soovitame konto avada kõigis portaalides. Nii garanteerid endale hea stardipositsiooni. Kui avad konto hiljem ning kasutad valet või unustad kasutada boonuskoodi, jääd ilma suurest lisaväärtusest.
Kui avad konto, siis satud ka automaatselt vastava spordiennustus portaali maililisti. Sellest pole, aga midagi. Nii garanteerid selle, et sa ei maga ühtegi head pakkumist ega boonust maha!

Spordiennustus Portaalid

betsafe

Betsafe – Iseloomuga Ennustusportaal

Betsafe jäi mõned aastad tagasi silma kui spordiennustus portaalina, mis toetas Eesti Jalgpalli Liitu. Nüüdseks on sellest “tiitlist” loobutud ning asutud toetame meie riigi populaarseimat sportlast – Ott Tänakut. Loe

Read More »
TonyBet

Tonybet – Tony G asutatud portaal

Sarnaselt paljudele teistele Eesti turul tegutsevatele spordiennustus lehtedele, on ka tonybet hiljuti läbi teinud täieliku uuenduskuuri. Igavast ning aegunud lehest on saanud moodne ning silmatorkav portaal. Loe edasi ja saa

Read More »
goalbet

Goalbet – Eesti halvim ennustusportaal

Goalbeti näol jääb arusaamatuks, kuidas nii vigaselt tõlgitud portaal üldsegi Eesti spordiennustus litsentsi saanud on. Võib kindlalt öelda, et Eestis pole kehveme kasutuskogemusega portaali kui goalbet. Me ei soovita seal

Read More »
Scroll to Top