bet365

Bet365 – Maailma suurim Ennustusportaal nüüd Eestis

Eestis on vähe inimesi, kes Bet365-st kui maailma suurimast spordiennustus lehest kuulnud ei oleks. Tegemis on maailma mõistes tõelise tipptegijaga. Käesolevas artiklis vaatame üle, et kas seal näiteks ka panustada mängida tasub.

bet365
Bet 365 spordiennustus platvorm

SISUKORD

 1. Ülevaade
 2. Spordiennustus
 3. Kasiino
 4. Boonused ja Pakkumised
 5. Mobiiliplatvorm
 6. Head/Vead
 7. Meie Hinnang
 8. Kasutajate Kommentaarid

Ülevaade

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Paljude Eesti spordiennustajate rõõmuks jõudis Bet365 lõpuks 2018. aastal Eestisse ning soetas endale vajaliku litsentsi ning avas ka eestikeelse kodulehe.

Bet365.ee vajab tutvustamist vaid täiesti algajale panustamissõbrale, sest nad on üheks kui mitte kõige suuremaks spordiennustus teenust pakkuvaks ettevõtteks maailmas. Nende peakontor asub Stoke-on-Trent linnas, Suurbritannianias ning nende 2017. aasta puhaskasum ületab kahte miljardit Inglismaa Naela.

Ettevõttes töötab tuhaneid inimesi üle kogu maailma ning lisaks sellele on neil ka kontoreid pea igas maailma otsas. Eestis pakuvad nad küll teenust, kuid kontorit neil siin ei ole. Nende tooteportfelli kuuluvad spordiennustus ning kasiino. Pokkerit nad ei paku.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Lühikokkuvõte

Ohutu ✓
Suurim valik turge ning liine ✓
Hea Tervitusboonus ✓
Hea kasutajamugavus ✓
Meie Soovitame ✓

ALUSTA MÄNGIMIST SIIT

Klienditugi: support-est@customerservices365.com

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Bet365 Spordiennustus

Bet 365 on kõige rohkem tuntud kui spordiennustus ettevõte. Nende eeliseks on suurim sündmuste, turgude ning liinide valik. Eestis pakuvad nad kõige enim võimalusi spordiennustuseks. Mitte keegi teine ei suuda nendega selles vallas konkureerida.

Bet365 spordiennustuse koefitsendid jagavad Eestis esimest ning teist kohta Coolbetiga. Võrdleme näiteks nende Eesti ning Soome UEFA Rahvuste Liiga raames toimuva kohtumise hindu OlyBet`i ning Coolbeti omadega.

Eesti X Soome
Bet365 3,90 3,10 2,25
Coolbet 4,05 3,06 2,19
Olybet 3,80 2,95 2,13

Näeme, et kahel juhul kolmest on Bet365 koefitsent kõige magusam ning nende kasumimarginaal (mitu % panustamisfirma keskmiselt sinu panuse pealt vahelt võtab) antud näite puhul on 2,34%, samal ajal kui Coolbetil on see 3,03% ning OlyBetil 7,16%.

Bet365 Kasiino

Kasiino rubriike on neil kokku 2: “Mängud” ning “Vegas”. Mõlemas rubriigis on erinevate mängutootjate mängud. Üldiselt on nende valik suur, kuid kliendile ei kuvata kõike mänge ning valik on nende enda poolt ära tehtud. See ei pruugi kõigile just meelt mööda olla, kuid teeb elu lihtsamaks.

Bet365 kasiino ei oma Live kasiino mänge. Seega kui sul on soov mängida online live ruletti, blackjacki või mõnda muud mängu, siis oled sunnitud valima mõne teise kasiino. Live kasiino mämnguvaliku poolest on Eestis parim OlyBet.

Boonused ja Pakkumised

Bet365.ee regulaarsed kampaaniad ning pakkumised ei ole eriti erutavad ning Eestis jäävad nad pigem kehvapoolseks ning pakuvad mängijale minimaalselt nii mängulõbu kui lisaväärtust.

Mis Bet365 puhul, aga hea on, on nende spordiennustuse tervitusboonus. Kasiino tervitusboonus on pigem tavaline ning võrdväärne mujal pakutuga.

Bet365 Boonuskood 2019 aastal

Bet365 registreerimine ei eelda boonuskoodide kasutamist. Bet365 boonuskoode tegelikult ei kasutagi. Kui soovid registreerimisel boonust saada, siis mine nende lehele, kasutades meie rohelisi nupukesi ning saadki boonuseid, millest allpool täpsemalt räägime.

Spordiennustuse Tervitusboonus

Uus Bet365 klient saab kuni 100€ panustamisühikutes. Panustamisühikud ei kõla küll väga erutavalt, aga tegelikult on tegemist suure lisandväärtusega pakkumisega ning võidud on võimalik pärisrahaks teha väga lihtsa vaevaga.

Alustamiseks ava konto, tee vähemalt 5€ (kuni 100€) suurune sissemakse, tee sama summa eest panuseid ning saad lisaks samaväärselt panustamisühikuid. Enne alustamist pead pakkumise aktiveerimiseks vajutama nupule “saadavalolevad pakkumised” ning antud kampaania aktiveerima.

Kasiino Tervitusboonus

Bet365 annab uuele mängijale 100% kasiinoboonust kuni 50€ ulatuses. Selle saamiseks tee deposiit, vajuta saadaval olevate pakkumiste nupule ning aktiveeri oma tervitusboonus.

Mobiiliplatvorm

Kui jätta kõrvale coolbeti eraldi väljaarendatud aplikatsioon on Bet365.ee mobiiliplatvorm on Eesti parim. See on mugav, loogiliste menüüdega ning kiire. Kui pead viimaseid omadusi tähtsaimaks, siis vali kindlasti bet365.

Head/Vead

Bet365: Mis meile meeldib

 • Väga head koefitsendid
 • Mugav ja loogiline ennustamine
 • Suurepärane spordiennustuse tervitusboonus
 • Suurim valik turge, sündmusi ning liine

Bet365: Mis meile ei meeldi

 • Igavad ja suhteliselt väärtusetud igapäevased kampaaniad

Meie Hinnang

Bet365 on spordiennustus portaal, kus on ülimalt head hinnad, parim valik liine, sündmusi ning mänge, millele panustada ning väga hea kasutajasõbralikkus. Nad on maailma suurim ennustusfirma seega on seal oma raha hoidmine ka ülimalt turvaline. Meie soovitame!

AVA TASUTA KONTO

Kasutajate Kommentaarid

Scroll to Top