olybet

OlyBet – Eesti esimene litsentseeritud Ennustusportaal

Olybet on Eesti spordiennustus maailmas tõeliseks tipptegijaks. Nende tootevalik on lai igas võimalikus hasartmängu kategoorias ning hiilgavad nad igas neis. Loe edasi ja saa teada, miks me olybetis mängida soovitame.

olybet spordiennustuse keskkond
Olybet Spordiennustuse Keskkond

SISUKORD

 1. Ülevaade
 2. Spordiennustus
 3. Kasiino
 4. Pokker
 5. Boonused ja Pakkumised
 6. Mobiiliplatvorm
 7. Head/Vead
 8. Meie Hinnang
 9. Kasutajate Kommentaarid

Ülevaade

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

OlyBet asutati 2010 aastal Olympic Casino Eesti AS-i poolt ning on peamiselt sihitud Balti riikide turule, kuid viimasel ajal on nad ennast aktiivselt turundama hakanud ka väljaspool Baltimaid. OlyBet on tuntud kui eriliselt ohutu kohana kus panuseid teha, hea juhtimise ning suurepärase mänguvaliku poolest.

OlyBet`i konto avamine on lihtne nagu seda on ka keskkonna enese kasutamine. Klienditugi on tasemel ning aitab Sind iga probleemi korral kiiresti ning professionaalselt.

Lisaks spordiennustusele pakub OlyBet ka kasiinotooteid, kus on olemas nii slotid, ruletimängud, blackjack ning kõik muud, mis ühes korralikus online kasiinos olema peab. Lisaks saab OlyBet`is ka pokkerit mängida.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Lühikokkuvõte

Ohutu ✓
Head Kampaaniad ✓
Hea kasutajamugavus ✓
Meie Soovitame ✓

ALUSTA MÄNGIMIST SIIT

Klienditugi: support@olybet.com

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

OlyBet Spordiennustus

Uus OlyBet spordiennustuse keskkond on erinevalt oma eelkäijast vägagi kasutajasõbralik. Liine, sündmusi ning turge millele panustada on väga palju ning erinevalt näiteks Bet365-st on need Eesti panustamissõbrale kättesaadavamaks tehtud. Ekraani vasakul asuva menüü läbi peaks iga Eesti spordifänn oma lemmiksündmuse mõne sekundiga üles leidma.

Pakutavad koefitsendid pole kindlasti Eesti turu parimad. Alla jäädakse nii Coolbeti kui Bet365 pakutavatele hindadele. Sellegipoolest võib leida ka mõne parima hinna “Gurmee” pakkumiste rubriigist.

OlyBet Kasiino

OlyBet kasiino on Eesti üks parim kui mitte kõige parem. Seda nii mänguvaliku kui kasutajasõbralikkuse poolest. Mängutootjaid on kümneid. Kuulsamad nende hulgas on näiteks Microgaming, Netent, Novomatic ning paljud teised. Lisaks sellele omab OlyBet ka eksklusiivset litsentsi ning võib Eesti operaatoritest ainukesena pakkuda ka Playtech mänge.

Ka Live Kasiino mängude osas ollakse teistest Eest turul olevatest kasiinodest pea jagu ees. Lisaks Evolutioni ning Netent laudadele pakutakse ka otsepildis kasiinolaudu Olympic Park kasiinost. Nii võid tunda ennast nagu oleksid Eesti suurimas ning glamuursemas kasiinos kohapeal.

OlyBet Pokker

OlyBet pokker meid erutusest rõkkama ei pane, kuid samas ei jää ta enamikele teistele Eestis opereerivatele pokkeritubadele ka palju alla. OlyBet.ee on liitunud Microgamingu pokkerivõrgustikuga ning see paneb korraldatavatele kampaaniatele ning boonustele suure põntsu. Pokkerit saab olybetis mängida ka mobiilis, sest 2017. aastal lasi mivrogaming välja ka mobiiliversiooni.

Mis teeb OlyBet`i pokkeritoa erilisemaks kui sarnased Microgamingu omad, on see, et sealt saad osta otse sisse ka “Lives” toimuvatele pokkeriturniiridele. Lisaks saad mängida ka satelliit turniire Eestis toimuvatele suurtematele üritustele nagu näiteks OlyBet Kings of Tallinn.

Boonused ja Pakkumised

OlyBet.ee pakub lisaks oma tervitusboonustele tihti ka väga häid igapäevaseid kampaaniaid, kust võib leida kamaluga lisaväärtust. Siin lehel toome välja OlyBet`i tervitusboonused, kuid selleks, et mitte parimaid kampaaniaid maha magada, hoia kindlasti silma peal ka meie boonuste rubriigil.

Olybet boonuskood 2019 aastal

Hetkel aktiivne olybet boonuskood puudub. Küll saad, aga osa saada nende tervitusboonustest, kus sa boonuskoodi kasutama ei pea.

Spordiennustuse Tervitusboonus

Hetkel pakub OlyBet tervitusboonuseks 25€ suurust riskivaba panust. Mis selle pakkumise eriti heaks teeb on see, et tegemist on praktiliselt pärisrahaga. Ei mingeid läbimängimise kohustusi! Tee panus, kui kaotad, saad raha tagasi, kui võidad saad kõik endale ning võid koheselt ka pangakontole kanda.

Kasiino Tervitusboonus

Kasiino tervitusboonusega saad teenida kokku kuni 600 tasuta keerutust. Maksimaalse arvu tasuta keerutuste saamiseks pead tegema kokku 3 sissemakset.

Sissemakse suurus 1 sissemakse 2 sissemakse 3 sissemakse
10 € 10 tasuta keerutust 20 tasuta keerutust 30 tasuta keerutust
50 € 50 tasuta keerutust 100 tasuta keerutust 150 tasuta keerutust
100 € 100 tasuta keerutust 200 tasuta keerutust 300 tasuta keerutust

Pokkeri Tervitusboonus

Pokkeris on sul võimalus saada boonust kuni 500€ ulatuses.

Mobiiliplatvorm

2017. aasta augustis lansseeris OlyBet.ee uue veebilehe, koos uue mobiilse tarkvaraga. Erinevalt sellele eelnevast lehest, on uus leht on igati mobiilisõbralik ning nutitelefoniga panustamine on mugav ning käepärane. Mobiiliga saad teha nii spordipanuseid, keerutada kasiinos või mängida pokkerit.

Head/Vead

OlyBet: Mis meile meeldib

 • OlyBet`i spordiennustus keskkond on kasutajasõbralik ning näeb lahe välja
 • Spordiennustuse turge, millele panustada on tuhandeid
 • Igakuised suurepärased kampaaniad ning väga hea liitumisboonus
 • Support on avatud kauem kui ühelgi teisel Eestis litsentseeritud operaatoril
 • Kiired väljamaksed, tavaliselt saad raha kätte 24h jooksul

OlyBet: Mis meile ei meeldi

 • Disain on liialt punane ning riivab silma
 • Spordiennustuse koefitsendid ei ole turu parimad

Meie Hinnang

Soovitame OlyBet`i, sest nad on Eesti vanimaks internetis hasartmängu teenuseid pakkuvaks ettevõtteks ja omavad ka maapealseid spordibaare ning seega on igati usaldusväärne koht, kus oma raha hoida. Lisaks sellele on neil tuhandeid liine, millele panustada, nende kampaaniad on head ning toode on kasutajasõbralik.

AVA TASUTA KONTO

Kasutajate Kommentaarid

3 thoughts on “OlyBet – Eesti esimene litsentseeritud Ennustusportaal”

Comments are closed.

Scroll to Top