paf spordiennustuse logo

Paf – Ainuke heategevuslik Ennustusportaal Eestis

PAF-i näol on tegemist Rootsi juurtega ettevõttega, kes annab kogu oma kasumi ära toetamaks Svenssonite riigi erinevaid ühiskondlike harusid. Loe edasi ning saa teada, miks Eestis tuntud olümiasportlase Allar Levandi poolt juhitud, spordiennustus portaalis mängida tasuks.

PAF spordiennustus keskkond
PAF spordiennustus keskkond

SISUKORD

 1. Ülevaade
 2. Spordiennustus
 3. Kasiino
 4. Pokker
 5. Boonused ja Pakkumised
 6. Mobiiliplatvorm
 7. Head/Vead
 8. Meie Hinnang
 9. Kasutajate Kommentaarid

Ülevaade

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

PAF lansseeris oma online operatsioonid juba 1999. aastal ning sellest ajast alates on nad kasvanud üheks tuntumaks spordiennustuse portaaliks Põhja-Euroopas. PAF asutati 1966. aastal ahvenamaal, kuid mitte maksude optimeerimiseks, vaid sellepärast, et üks kohalik vabatahtlike organisatsioon otsustas, et hasartmängud on hea viis oma projektide tarbeks kapitali koguda.

Ka online PAF eksisteerib ühiskondliku heaolu nimel. Nende ainukeseks eesmärgiks on toota kasumit, et seda kasutada heategevuslikel eesmärkidel. PAF lühend tuleneb lausest “Play Among Friends” ehk “tõlkes mängi koos sõpradega”. Neil on spordipanustamis operaatoritest kõige positiivsem ning mängijad hindavaim kuvand.

PAFis töötab üle 400 inimese. Peakontor on Ahvenamaal ning lisaks sellele on neil kontorid Helsinkis, Stockholmis, Madridis ja Tallinnas. Lisaks online operatsioonidele omavad nad ka õigusi korraldada kruiisilaevadel hasartmänge.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Lühikokkuvõte

Ohutu ✓
Konkurentsivõimelised koefitsendid ✓
Huvitavad kampaaniad ✓
Sotsiaalne ettevõte ✓
Fantasy Spordipanustamine ✓

ALUSTA MÄNGIMIST SIIT

Klienditugi: support.ee@paf.com

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

PAF Spordiennustus

Paf pakub oma spordiennustuse toote all tuhandeid erinevaid sündmusi, mänge ning liine millele panustada. Pärast algset harjumisperioodi on kogu lehekülg mugav ning loogiline kasutada. Tulenevalt sellest, et kujundus on võrreldes teiste Eestis saadavalolevate panustamislehtedega teistsugune, vajab lühikest sisseelamisperioodi.

Koefitsendid on PAFil igati konkurentsivõimelised. Jäävad küll oma soodsuse mõttes alla coolbeti ning bet365 omadele, kuid keskmise sportipanustamise fänni nõudmised peaksid igal juhul rahuldatud olema.

Mis teeb PAFi spordiennustuse eriliseks on see, et nad pakuvad ka fantasy sports teenust. Misase see on? Fantasy sports on teenus mis on välja arendatud järjest enam populaarsust koguvate fantasy liigade põhjalt. Nagu nendes liigadeski, saad paf fantasys koostada teatud sündmustele (näiteks Inglismaa Premier League) oma meeskonna ning olenevalt meeste sooritusest punkte teenida. Oluline on, et võistled seal teiste inimestega, mitte ennustusportaali endaga. Kes saab rohkem punkte, see võidabki ning saab rahalise auhinna osaliseks. Paf võtab kõigest pisikese % auhinnarahast vahelt. Kui oled fantasy huviline, siis kindlasti soovitame seda järgi proovida.

PAF Kasiino

Paf kasiinos on suur valik slotikaid, kuid ühes asjas on ta Eestis ka vaieldamatult parim. Nimelt on Pafil kõige mitmekesisem Live kasiino mängude valik. Live kasiino laudu (rullett, blackjack, jne) on küll kõige rohkem olybetil, aga erinevate mänguformaatide kategoorias juhib PAF.

Lisaks sellele suutis PAF mõned nädalad tagasi üllatada millegi sellisega, millega veel ükski Eestis saadaolev hasartmänguportaal hakkama pole saanud – nad tulis välja esimese Eesti temaatilise lostimänguga, mille nimeks on “Pehmed ja Karvased”. Jah see slotimäng on nime saanud kuulsa teleseriaali järgi ning kogu mängu ülesehitus, disain ning auhinnad on sama seriaali temaatikaga. Vaata kindlasti järgi!

PAF Pokker

Kui väga me sind siinkohal ka üllatada tahaks, me seda kahjuks teha ei saa. Seda sellepärast, et nagu ka teised suurimad Eestis tegutsevad spordiennustusportaalid, pakub PAF oma pokkerituba Microgamingu võrgustiku läbi. See tähendab omakorda, aga seda, et nende endi kätes on väga vähe ning üllatusi sellest tootest oodata ei maksaks.

Boonused ja Pakkumised

PAFi kampaaniad on kindlasti üle keskmise. Tihti võid leida tasuta panuseid või tasuta keerutusi. Tõsi küll, pole need kunagi teab mis suures väärtuses, kuid midagi siiski. Toome siinkohal välja ainult PAF tervituspakkumised. Hoia kindlasti silma peal ka meie boonuste rubriigil, et mitte parimad päevaseid pakkumisi maha magada.

Spordiennustuse ja Kasiino Tervitusboonus

Paf`i spordiennustuse ning kasiino tervitusboonus koosneb kahest osast ning  sama mõlemale tootele:

 1. Ava konto ning saad koheselt 25 tasuta keerutust tuntud slotimängu.
 2. Tee 10€ eest sissemakse ning saad koheselt 10€ pärisraha lisaks

Pokkeri Tervitusboonus

Pokkeris on sul võimalus saada boonust kuni 1000€ ulatuses.

Mobiiliplatvorm

Kui üks spordiennustus portaal tahab ajaga kaasas käia ning konkurentsis püsida, siis peab ta pakkuma ka aksepteeritavat mobiilset toodet. Õnneks PAF seda ka pakub. Ta on igati mobiilne ning PAFis on mugav panustada nii nutitelefonis kui tahvelarvutis.

Head/Vead

PAF: Mis meile meeldib

 • Positiivne kuvand
 • Fantasy spordiennustus
 • Igapäevased turniirid
 • Personaalsed pakkumised

PAF: Mis meile ei meeldi

 • Esmapilgul liiga “fancy” ehk keeruline veebileht
 • Kasiinoboonuse puudumine

Meie Hinnang

Paf avaldab meile kõige enam muljet oma mängijakeskse lähenemise ning sotsiaalse ettevõtte kuvandiga. Nad teevad kõike ainult oma kliente silmas pidades, samal ajal annetades kogu oma ettevõtte kasumi heategevuseks. Mis saaks olla parem? Meie soovitame Paf`is panustamist!

AVA TASUTA KONTO

Kasutajate Kommentaarid

Scroll to Top