unibet

Unibet – Kasutajasõbralikkuim Ennustusportaal

Unibetti teavad kindlasti läbi suurturniiride Unibet Open palju Eesti pokkerisõbrad. Mõnevõrra vähem on see tuntud spordiennustus maailmas, kuid sealgi hakkab ta inimeste kõrvadesse aina enam jõudma. Loe edasi ja saad teada, miks võiksid unibetis oma panuseid teha.

unibet spordiennustus
Unibet spordiennustus portaal

SISUKORD

 1. Ülevaade
 2. Spordiennustus
 3. Kasiino
 4. Pokker
 5. Boonused ja Pakkumised
 6. Mobiiliplatvorm
 7. Head/Vead
 8. Meie Hinnang
 9. Kasutajate Kommentaarid

Ülevaade

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Unibet on oma pea 15 millioni kasutajaga Euroopa üheks suurimaks spordiennustus portaaliks. Nende moto on “Mängijatelt mängijatele”. Ettevõte loodi 1997. aastal ning on Eesti panustamissõbrale turvaline koht.

Unibet omab Eesti kaughasartmängu korraldamise litsentsi, mille hankis pea koheselt kui see võimalikuks osutus. Firma on registreeritud Lexbyte Digital Ltd nimele ning selle peakontor asub Maltal. Eestis Unibetil esindus puudub.

Unibet pakub spordiennustust, kasiinot, pokkerit ning bingot. Loe edasi ning saad teada, miks meie arvates on Unibet heaks kohaks, kus oma spordipanuseid teha.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Lühikokkuvõte

Ohutu ✓
Parimad koefitsendid ✓
Head Tervitusboonused ✓
Parim kasutajamugavus ✓
Meie Soovitame ✓

ALUSTA MÄNGIMIST SIIT

Klienditugi: info@unibetsupport.ee

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Unibet Spordiennustus

Unibeti spordiennustus pakub tuhandeid turge ning liine, millele panuseid teha. Tulenevalt sellest, et nad on Euroopas üheks suurimaks hasartmängu ettevõtteks on neil ka pakutavaid võimalusi enamikest konkurentides rohkem.

Koefitsentide poolest on nad Eestis kolmandal kohal. Üldiselt jäävad nende koefid napilt alla coolbeti ning Paf omadele, kuid edestavad näiteks olybeti.

Unibet pakub ka otseülekannete teenust, kus saad populaarseimad sündmusi otsepildis jälgida.

Unibet Kasiino

Unibeti kasiino on mitmekülgne. Neil on nii suur valik slotimänge kui live kasiino mänge. Lisaks neile on unibeti tooteportfellis ka bingo.

Tootjate poolest on olemas nii Netent, Evolution kui Microgaming. Lisaks neile leiab Unibetist ka paljusi väiksemaid mänguloojaid.

Kui sulle meeldivad kasiinoturniird, siis ka need on Unibetis olemas.

Unibet Pokker

Kui teiste Eesti spordiennustus portaalide pokkeri kohta me midagi erutavat öelda ei saanud, siis unibeti pokkeri kohta jällegi saame. Nimelt on nad iseseisvalt arendanud välja omaette pokkeritoa, selle tarkvara ning võrgustiku.

Selline asi on maailma praktikas üpriski unikaalne ning mis peamine – see töötab. Mänge leiab igas populaarsemas mänguformaadis ning limiidis. Ka turniire on omajagu. Populaarseimad neist on Unibet Openi, menuka live turniiri, satelliidid.

Unibeti pokkeri teeb eriliseks asjaolu, et keskendutakse rekreatsioonilise mängijale mitte tavalisele kapuutsiga pokkeriprole. Kuidas seda tehakse? Nimelt on nende tarkvara loodud nii, et proffid poleks võimalik erinevaid pokkeriprogramme kasutada ning ka mängulaudu on üle nelja korraga lahti hoida üpriski keeruline.

Boonused ja Pakkumised

Unibeti igapäevased boonused ei oma mängija jaoks just kõige rohkem väärtust, kuid aega-ajalt võib mõne pärli sealt siiski leida. Seega tasuks oma silmad nende pakkumiste suhtes kindlasti lahti hoida. Järgnevalt toome sinuni nende erinevad tervitusboonused.

Spordiennustuse Tervitusboonus

Unibeti spordiennustuse boonus sisaldab endas tõelist kombopakkumist. Nimelt saad tervituseks 50€ ulatuses sissemakseboonuse, 10€ riskivaba panuse ning lisaks ka 5 tasuta keerutust.

Kasiino Tervitusboonus

Kasiino tervitusboonus sisaldab endas 100€ sissemakseboonuse ning 5 tasuta keerutust.

Pokkeri Tervitusboonus

Kui valid pokkeriboonuse, siis saad 10€ turniiripileti, 200€ boonust ning 2€ satelliidipileti Unibet Openile.

Mobiiliplatvorm

Unibeti veebilehe mobiiliversioon jääb meie jaoks pisut aeglaseks, kuid õnneks on neil olemas ka äpp, mille kasutamine on ülimalt mugav. Äpi saad alla laadida nende kodulehelt ning kui sul raha on juba kontol olemas, siis mugavamat panustamismoodust on raske leida.

Lisaks ennustamisäpile on neil ainukese Eesti operaatorina olemas ka pokkeri aplikatsioon. Ka selle leiad mugavalt nende veebist.

Head/Vead

Unibet: Mis meile meeldib

 • Konkurentsivõimelised koefitsendid
 • Mugav mobiiliäpp
 • Sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte
 • Suurepärane pokkeri toode

Unibet: Mis meile ei meeldi

 • Veebilehe aeglane mobiiliversioon

Meie Hinnang

Meile Unibet meeldib. Neil pole palju miinuseid ning nende spordiennustus on enamikes punktides üle keskmise. Nad on kindlasti üheks ohutuimaks ning mugavaimaks kohaks kus oma panused teele saata.

AVA TASUTA KONTO

Kasutajate Kommentaarid

Scroll to Top