betsafe

Betsafe – Iseloomuga Ennustusportaal

Betsafe jäi mõned aastad tagasi silma kui spordiennustus portaalina, mis toetas Eesti Jalgpalli Liitu. Nüüdseks on sellest “tiitlist” loobutud ning asutud toetame meie riigi populaarseimat sportlast – Ott Tänakut. Loe miks Betsafes panuseid tasub teha alljärgnevast artiklist.

betsafe spordiennustus keskkond
betsafe spordiennustus keskkond

SISUKORD

 1. Ülevaade
 2. Spordiennustus
 3. Kasiino
 4. Pokker
 5. Boonused ja Pakkumised
 6. Mobiiliplatvorm
 7. Head/Vead
 8. Meie Hinnang
 9. Kasutajate Kommentaarid

Ülevaade

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Betsafe on mitte ainult Eesti, vaid ka maailma üheks suurimaks spordiennustuse pakkujaks. Ettevõte asutati 2006. aastal ning on nüüd kasvanud firmaks, kellel on üle poole miljoni kliendi sajast erinevast riigist.

Betsafe on Maltale registreeritud Safepay Malta Limited tütarfirma ning ka nende peakontor asub Maltal. Küll, aga asub Tallinnas Betsafe Balti riikide kontor. Neil on nii Malta, Suurbritannia kui ka Eesti kaughasartmängu teenuse pakkumise õiguse litsents.

Firma pakutav spordivalik on lai ning sündmusi on võimalik ka otse streamida. Oma keskmise maja eelise on 6,54 protsendiga ning suure sündmuste valikuga on nad arvestavaks tegijaks üle maailma. Tegemist on usaldusväärse spordiennustus portaaliga.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Lühikokkuvõte

Ohutu ✓
Parim disain ✓
Suure valikuga kasiino ✓
Kasutajamugav ✓
Meie Soovitame ✓

ALUSTA MÄNGIMIST SIIT

Klienditugi: klienditugi@betsafe.ee

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Betsafe Spordiennustus

Betsafe spordiennustuse uhkuseks on kindlasti nende suur spordivalik. Nad pakuvad koefitsente nii kõige kõrgema profiiliga sündmustele kui ka niššitoodetele. Nende suurimaks eeliseks on uskumatult lai jalgpallivalik. Hetkel kui seda arvustust kirjutasime pakkusid nad kokku 28 197 erinevat jalgpallisündmust, millele panustada sai.

Disaini poolest on Betsafe suurepärane. Neil on stiilselt kujundatud veebileht, millest õhkab spordifännile omast põnevust ning erutust. Leheküljel on mugav otsingufunktsioon ning loogiline struktuur.

Koefitsentide soodsuse poolest jäävad nad Coolbetile ning Unibetile natukene alla, kuid on praktiliselt ühel tasemel OlyBet`iga. Seega keskmisele panustamissõbrale on Betsafe`i koefitsendid igati aksepteeritavad.

Betsafe Kasiino

Betsafe kasiinos on ülimalt suur valik slotikaid ning ka nende Live Kasiino sektsioon jagab Eestis OlyBet`iga esikohta. Rubriigist leiab Ruleti, Blackjacki ning Baccarat laudu nii Evolutionilt kui Netentilt.

Slotimängude fännid leiavad leheküljelt slotikaid EGT-lt, Evolutionilt, ISoftBetilt, Jadestonelt, Microgamingult, Netentilt, Novomaticult, Nyxilt, Play N Go-lt, Quickspinilt, Wirexilt ning YggDrasililt.

Betsafe kasiino on üks spordiennustus portaalide parimaid. Seda just oma mitmekülgse valiku kui ülimalt hea kasutajasõbralikkuse tõttu.

Betsafe Pokker

Nagu Eesti turule kombeks pakub Betsafe Microgamingu võrgusti poolt pakutavad pokkeritarkvara ning võrku. Seega mitte midagi erilist, kuid kuna teised midagi paremat ei paku, siis ei jää ka konkurentidele alla.

Nende pokker pole viimastel aastatel pärast Triobeti muutumist Betsafeks eriti millegiga silma paistnud, kuid läinud kuudel on hakatud tegema märksavõrra paremaid kampaaniaid. Käesoleva artikli kirjutamise ajal vältas näiteks Betsafe`i Pokkeriliiga kampaania, mis pakub lisaväärtus igale pokkerisõbrale.

Boonused ja Pakkumised

Kuigi me just mainisime, et Betsafe on pokkeris paremaid kampaaniaid tegema hakanud, siis kahjuks see ei kehti teiste toodete kohta. Igapäevased kampaaniad on pigem igavad ning mängijale väikest väärtust omavad. Enamjaolt on auhinnad seotud läbimängimiskohustustega – igavesti tüütute tegelastega. Tulenevalt sellest, et päevased pakkumised on pidevas muutmises, toome siinkohal sinuni ainult nende Tervitusboonused.

Spordiennustuse Tervitusboonus

Liitumisel saad 100€ eest tasuta spordipanuseid.

100€ eest tasuta panuseid
Betsafe Spordiennustuse Tervitusboonus

Kasiino Tervitusboonus

Pakutakse 100% ulatuses kuni 250€ väärtuses tervitusboonust, millele on võimalik lisaks saada ka 150 tasuta keerutust.

betsafe kasiino boonus
betsafe kasiino boonus

Pokkeri Tervitusboonus

Pokkeris on sul võimalus saada boonust kuni 1000€ ulatuses.

Mobiiliplatvorm

Betsafe mobiiliplatvorm on oma ala tipptase. Väga lihtne on kõik oma panused kõigest pöidlaviibutusega tehtud saada ning see on üheks parimaks mobiilseks online spordiennustuseks Eestis.

Head/Vead

Betsafe: Mis meile meeldib

 • Parim disain Eesti spordiennustus portaalide seas
 • Mugav platvorm
 • Suurepärane kasiinotoode

Betsafe: Mis meile ei meeldi

 • Koduleht võib vahepeal natukene aeglane olla
 • Mitte kõige soodsamad koefitsendid

Meie Hinnang

Betsafe on turvaline koht mängimiseks ning kuna neil on nii mitmeidki positiivseid omadusi, siis meie julgeme neid kindlasti soovitada. Nad on Eesti üheks parimaks spordiennustus portaaliks nii et panusta julgelt!

AVA TASUTA KONTO

Kasutajate Kommentaarid

Scroll to Top