goalbet

Goalbet – Eesti halvim ennustusportaal

Goalbeti näol jääb arusaamatuks, kuidas nii vigaselt tõlgitud portaal üldsegi Eesti spordiennustus litsentsi saanud on. Võib kindlalt öelda, et Eestis pole kehveme kasutuskogemusega portaali kui goalbet. Me ei soovita seal mängida. Eelista pigem näiteks Tonybetti.

goalbet spordiennustus portaalSISUKORD

 1. Ülevaade
 2. Spordiennustus
 3. Kasiino
 4. Boonused ja Pakkumised
 5. Mobiiliplatvorm
 6. Head/Vead
 7. Meie Hinnang
 8. Kasutajate Kommentaarid

Ülevaade

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Goalbet omandas Eesti litsentsi 2018. aastal. Tegemist on Austriasse registreeritud ettevõttega, mis asustati 2009. aastal. Ettevõtte omab litsentsi ka Austrias. Kuna ettevõttel on EMTA poolt välja antud litsents, siis võib eeldada, et tegemist on usaldusväärse teenusepakkujaga.

Goalbet veebilehele pilku peale visates, tekib esimesena küsimus, et kuidas nad üldse Eesti litsentsi said. Veebilehe tõlked on poolikud, vigased või üldsegi tegemata. Olgugi, et ettevõte kirjutab endast kui uueima tehnoloogiaga panustamisettevõttest, siis veeb ise seda kindlasti ei kinnita.Kujundus ning ülesehitud sarnaneb pigem 2008. aasta kui nüüdisaja omaga.

Meie antud veebilehte soovitada ei julge. Soovitaksime panustamiseks valida kas coolbet, olybet, paf või bet365.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Lühikokkuvõte

Keskmised koefitsendid ✓
Lojaalsusprogramm ✓
Meie Soovitame ✗

ALUSTA MÄNGIMIST SIIT

Klienditugi: info@goalbetint.com

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Goalbet Spordiennustus

Goalbet spordiennustus millegi erilisega silma ei paista. Kui siis ainult ülimalt vanaaegse disainiga ning poolikuna tunduva lehena. Näiteks leiab selle ülevaate kirjutamise ajal paremalt menüüst pakkumisega nimega “OFFER*”. Ilmselgelt see väga normaalne ei ole.

Kui rääkida koefitsentides, siis need on pigem keskmised või kehvavõitu. Võiks ju oodata, et panustamislehekülg, mille muud osad on nii kehvad, teeb asja veits paremaks hindadega, kuid nii see pole. Ka koefitsentide poolest seda kohta ei soovitaks.

Ainuke asi mida võib heaks lugeda, on see, et menüüs orienteerumine ning õige sündmuse leidmine on üpriski lihtne ning võrdväärne teiste Eesti turul opereerivate ettevõtetega.

Goalbet Kasiino

Kuigi veebi esimesel maandumislehel on “Kasiino” ning “Live kasiino” nupud olemas, siis tundub, et see portaal kasiinoteenust Eesti turule ei paku. Tõenäoliselt on tegemist sellega, et nad ei saanud või nad ei soovinud selleks Eesti Riigi litsentsi saada.

Boonused ja Pakkumised

Goalbet pakub mõningaid igapäevaseid pakkumisi, kuid midagi erilist meile silma ei jäänud. Pakutakse 0% teenustasu mõningatele mängudele ning eksisteerib ka lojaalsusprogramm.

Spordiennustuse Tervitusboonus

Goalbet Spordiennustuse tervitusboonus näeb ette 100% boonust kuni 100€ ulatuses. Tee kuni 100€ eest sissemakse ning saad sama palju lisaks.

Mobiiliplatvorm

Eraldi äppi nad arendanud pole ning nende veebilehe mobiiliversioon on alla igat arvestust. Vähemalt meie testi ajal polnud Samsung Galaxy-ga selles opereerida võimalik.

Head/Vead

Goalbet: Mis meile meeldib

 • Goalbet on ainukene operaator, millel puuduvad äramärkimist väärivad positiivsed omadused.

Goalbet: Mis meile ei meeldi

 • Disain on vanaaegne
 • Mobiiliversioon on kohutav
 • Lehekülg on kas vigaselt tõlgitud või pole seda üldse
 • Puudub eestikeelne kasutajatugi
 • Kasiinot pole võimalik mängida

Meie Hinnang

Meie jaoks tundub Goalbet ebausaldusväärne ning isegi kui ta oleks usaldusväärne, siis ikkagi ei näeks me ühtegi põhjust, miks keegi peaks seda operaatorit eelistama. Neil lihtsalt puuduvad head omadused. Vali parem coolbet, olybet, paf või bet365. Kui soovid sellegipoolest seda saiti proovida, siis palun alusta vajutades allolevale nupule.

AVA TASUTA KONTO

Kasutajate Kommentaarid

2 thoughts on “Goalbet – Eesti halvim ennustusportaal”

 1. jumal hoia. see portaal tundub täielik saast ju…üritasin naljapärast kontot avada, aga siis jooksis veeb kokku.

Comments are closed.

Scroll to Top