TonyBet

Tonybet – Tony G asutatud portaal

Sarnaselt paljudele teistele Eesti turul tegutsevatele spordiennustus lehtedele, on ka tonybet hiljuti läbi teinud täieliku uuenduskuuri. Igavast ning aegunud lehest on saanud moodne ning silmatorkav portaal. Loe edasi ja saa teada, kas seal tasub spordipanuseid teha või ei.

tonybet spordiennustus
Tonybet Spordiennustus Keskkond

SISUKORD

 1. Ülevaade
 2. Spordiennustus
 3. Kasiino
 4. Pokker
 5. Boonused ja Pakkumised
 6. Mobiiliplatvorm
 7. Head/Vead
 8. Meie Hinnang
 9. Kasutajate Kommentaarid

Ülevaade

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Tonybet asutati 2009. aastal kuulsa pokkerimängija ning portaali Pokernews looja Tony G poolt, kes hiljem sellest ettevõttest väsis ning omanimelise kaubamärgi koos täiega Betsson Grupile maha müüs.

Tonybet omab Eesti litsentsi juba algusaastatest saati, kuid hetkel on aktiivne pigem teiste Balti riikide suunal kui meie omal. Eestis tegutseva tütarettevõtte nimeks on Tonybet OÜ ning on registreeritud aadressile Tornimäe 5, 10145 Tallinn.

Tulenevalt sellest, et nad kuuluvad Euroopa ühe suurima hasartmängu ettevõtte Betsson Group alla, on TonyBet ohutu koht, kus oma panuseid teha ning oma raha hoida.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Lühikokkuvõte

Ohutu ✓
Parimad koefitsendid ✓
Head Tervitusboonused ✓
Parim kasutajamugavus ✓
Meie Soovitame ✓

ALUSTA MÄNGIMIST SIIT

Klienditugi: info@tonybet.ee

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

TonyBet Spordiennustus

TonyBetil on nii häid kui halbu omadusi. Ennem esimese deposiidi tegemist võiks nende üle järgi mõelda ning otsustada, kas antud portaalil on see, mida panustamissaidi puhul tähtsaks pead.

Tuleb tõdeda, et veebilehte on lihtne kasutada, pakutakse head valikut spordialasid, ettevõte on usaldusväärne ning ka klienditugi on tasemel.

TonyBeti koefitsendid on keskmisest madalamad ning selles vallas näeme kindlasti paranemisruumi. Vähim mida nad teha saaksid oleks kasvõi kõrgendatud koefide pakkumine, mida paljud konkurendid nagu näiteks optibet juba ka edukalt ära kasutanud on.

Lisaks sellele võiks ettevõte mõelda oma live panustamise liinide suurendamist. Hetkel pakutakse vaid kõige populaarsemaid varjante ning gurmee panustaja jaoks on nendest kindlasti vähe.

TonyBet Kasiino

Tonybet pakub ka kasiinot, kust leiad kõik populaarseimad slotimängude tootjad alustades Netendist ning lõpetades Quickspiniga. Ka Live kasiino sektsioon on olemas, kus leiad nii blackjack kui ruleti laudu Evolution Gamingult.

TonyBet Pokker

TonyBet oli algusaastatel tuntud just oma pokkeri poolest. Seda sellepärast, et nad arendasid toote ise nullist välja, nende asutaja oli pokkerifänn ning nad tõid esimesena maailmas oma saidile ka Hiina Pokkeri.

Kahjuks on pärast omanikuvahetust TonyBet pokker suhteliselt unarusse jäänud ning nii pakutavaid laudu kui mängijaid on väga vähe. Selle hinnangu kirjutamise ajal oli viimase 24 tunni jooksul kõrghetkel laudades mängimas kõigest 89 inimest. Ilmselgelt sellest ei piisa, et tervislikku pokkerituba käimas hoida.

Boonused ja Pakkumised

TonyBet`i pakkumised on igavad. Lisaks tervitusboonustele on lisatud mõned “evergreen” kampaaniad, mis neil aasta läbi jooksevad. Näiteks kui valitud jalgpallimäng lõpeb 0-0 viigiga, saad kaotuse puhul raha tagasi. Tervitusboonused on neil järgnevad:

Spordiennustuse Tervitusboonus

TonBet spordiennustus pakub 100% kuni 200€ tervitusboonust.

Kasiino Tervitusboonus

Üllatuslikult puudub TonyBet`il kasiino tervitusboonus.

Pokkeri Tervitusboonus

Kuigi pokkerimängijate arv on antud lehel naeruväärne, on nende pokkerikampaaniad kõige leidlikumad. Võid silmad lahti hoida, äkki leiad ka mõne lisaväärtusega.

Mobiiliplatvorm

Tulenevalt sellest, et TonyBet`i veebileht on suhteliselt lihtne, siis on mobiiliversioon ka kiire ning mõnus kasutada. Lisaks sellele on välja arendatud ka spetsiaalne panustamise aplikatsioon, kust saad veelgi mugavamalt oma panused ära teha.

Head/Vead

TonyBet: Mis meile meeldib

 • Lihtne koduleht
 • Üle keskmise kasutajamugav mobiiliversioon

TonyBet: Mis meile ei meeldi

 • Vähe turge live panustamisel
 • Madalad koefitsendid

Meie Hinnang

Ausalt öeldes ei näe me põhjust miks peaks keegi TonyBetis panustama. Nad ei hiilga mitte üheski kategoorias ning neil on palju negatiivseid omadusi. Sellegi poolest on nad ohutuks kohaks kus panuseid teha ning oma raha pärast sa muretsema ei pea. Kui sul on siiski soov seal mängida, siis alusta vajutades allolevale nupule.

AVA TASUTA KONTO

Kasutajate Kommentaarid

Scroll to Top