Eesti Online Kasiinod

Eesti Online Kasiinod – Ülevaade ning Teejuht

Käesolevalt lehelt leiad Eesti online kasiinod, nende juhendid, boonused ning nimekirja. Räägime erinevate kasiinode parimatest omadustest ning võimalustest. Kõik Eesti online kasiinod leiad mugavalt näiteks kasiinoboss.com lehelt. Mõnusat lugemist.

Eesti online kasiino turg

Mõned aastad tagasi eskisteeris eesti kasiino maailmas vaid mõningad üksikud tegijad. Nüüd on nende arv mitmekordistunud ning uusi online kasiinosi avatakse põhimõtteliselt iga aasta.

See on omakorda hea, sest mitmekesistab valikut ning annab mängijale parimaid valikuid. Saad keskenduda vaid sellele internetikasiinole, mis pakub sinule endale sobivaid mänge, boonuseid või keskkonda.

Eesti online kasiinode turu liidriks oli pikka aega Olybet, kuid nüüd on tema positsioon kõikuma löönud ning tegijad nagu coolbet ning optibet on nende jalgealuse tuliseks teinud. Lisaks segavad vett ka uued niinimetatud “kiirkasiinod”, kes pakuvad vaid kasiinomänge, kuid suuremat mugavust. Neid käsitleme artiklis allpool.

Kuidas alustada

Online kasiinos mängimise alustamine on ülilihtne. Selleks ei pea sa tegema muud kui valima õige internetikasiino välja, seal konto avama ning sissemakse tegema.

Enda jaoks õige kasiino valimine oleneb üldjuhul sellest, et millist kasiinomängu sa mängida soovid. Kõige mugavam viis leidmaks enda jaoks perfektset online kasiinot, ongi kasutada juba ülalpool mainitud kasiinoboss.com kodulehte. Neil on selleks loodud spetsiaalne filter, et saaksid kasiinod mängude kaupa ära filtreerida ning parim välja valida.

Sealt saad mugavalt aimu ka sellest, et millised kasiino boonused erinevates netikasiinodes saadaval on ning seda, kas teatud kasiino üldse neid pakub.

Kasiino Boonused

Kasiino boonused on mängijatele lisaväärtust pakkunud juba internetikasiinode sünnist saati. Kuigi tänapäeval on mõningad online kasiinod otsustanud neid oma klientidele mitte pakkuda on nad siiski tihtipeale ühe kasiino turunduse keskmeks ning põhiliseks elemendiks. Järgnevalt vaatame üle, milliseid kasiino boonuseid operaatorid pakuvad.

Tasuta spinnid

Tasuta spinnid on üheks magusaimaks lisahüveks. Neid antakse slotimängudes ning need on mõeldud saamaks erinevates automaatides tasuta mängukordi. Tasuta spinnid on head just erinevate mängude proovimiseks. Tähele tuleb panna kas neile keerutustele on määratud ka mingisugused läbimängimise reeglid või mitte. Näiteks coolbet neid üldjuhul ei kehtesta, kuid paljud teised kasiinod nõuavad, et sa tasuta spinnidest saadud võidud 30- või 40-kordselt läbi mängiks.

Sissemakseboonus

Sissemakseboonused on kõige tavalisemad kasiinoboonused üldse. Neid antakse lisaks sinu sissemaksele ning nende koos muutub sinu deposiit boonusrahaks. Näiteks kui avad uue konto, teed 100 Euro suuruse sissemakse ja saad 100% boonust, siis saad kokku mängida 200 Euro eest. Välja maksta ei saa sa, aga ennem kui oled läbimängimise tingimused täitnud. Erinevalt tasuta spinnidest kehtestavad kõik online kasiinod eranditult sissemakseboonustele läbimängimise tingimusi.

Kiirkasiinod

Kiirkasiinod on kasiinod, kus puuduvad tüütud kontode avamised, võidud makstakse välja kohe ning mängimist saad alustada loetud minutite jooksu! Loe edasi ja saad teada, millest räägime.

Misasjad on kiirkasiinod?

Kiirkasiinodes kontot avada pole vaja – säästad nii aega kui närvirakke. Võidud kantakse automaatselt pangakontole. Dokumente ega muud jama kellegile saata pole vaja!

Kuidas see käib?

Konto kinnitamine tehakse turvalisel viisil läbi pangalinkide või Mobiil ID ning ka võidud kantakse koheselt sinu kontole.

Kiirkasiinod on uueks innovatiivseks viisiks, mille abil saad online kasiinodes mängida mugavaimal võimalikul moel, ilma kontot avamata ning saades võidud pangakontole maksimaalselt 5 minuti jooksul. Lihtsalt tee sissemakse, mängi oma lemmikmänge ning saa võidud välgukiirusel pangakontole!

Mida miski pole lihtsam! Vali ülevalt nimekirjast sobiv välja, vajuta nupule ning alusta mängimist vähem kui 60 sekundiga!

Scroll to Top