optibet

Optibet – Eesti kiireim Ennustusportaal

Optibet nägi alles mõned aastad tagasi välja kui suvaline spordiennustus portaal, mis paistis silma ainult oma igava disaini ning kampaaniate puudumise tõttu. Enam see nii ei ole. Loe edasi ja saa teada, miks tasub optibetis on spordipanused teele saaata.

optibet spordiennustusSISUKORD

 1. Ülevaade
 2. Spordiennustus
 3. Kasiino
 4. Pokker
 5. Boonused ja Pakkumised
 6. Mobiiliplatvorm
 7. Head/Vead
 8. Meie Hinnang
 9. Kasutajate Kommentaarid

Ülevaade

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Optibet opereerib Eestis ettevõtte alt nimega Optiwin OÜ, mille emaettevõtteks on Lifland Gaming. Nende peakorter asub Maltal, kuid nad omavad litsentsi ning esindust ka Eestis. Nad on Eestis tegutsenud juba kaua ning on usaldusväärne ettevõte.

Lisaks spordiennustusele leiab nende tooteportfellist ka kasiino ning live kasiino. Oma pika tegutsemisperioodi jooksul Eestis on nad olnud nii Kalev Cramo kui Nõmme kalju särgisponsoriks.

Neil puuduvad märkimisväärsed eelised ning meie valiksime ennustamiseks mõne teise lehekülge. Nii coolbet, olybet kui Betsafe on enamikes kategooriates optibetist peajagu üle. Sellegipoolest toome sinuni optibeti ülevaate ning kui sinu sooviks just on seal panustada, siis kinnitame, et see on igati turvaline.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Lühikokkuvõte

Ohutu ✓
Kiireim mobiiliversioon ✓
Meie Soovitame ✓

ALUSTA MÄNGIMIST SIIT

Klienditugi: support@optibet.ee

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Optibet Spordiennustus

Avades Optibeti spordiennustuse lehe, tundub esmapilgul, et astusin ajamasinasse ning läksin ajas 10 aastat tagasi. Lihtsalt selle disain on ajast ning arust ning jääb mulje, et tegemist on kellegi wordpressi platvormi peal tehtud lehega mitte kui usaldusväärse spordiennustus portaaliga.

Ka koefitsentide koha pealt ollakse Eesti turul üpriski kehvakesed. Võtsime testiks lahti mõned käesoleva arvustuse kirjutamise ajal saadaval olevad sündmused ning enamikes jäädi alla isegi OlyBet`ile, kes ei paku mitte kõige parimaid koefitsente Eesti turul.

Näiteks täna aset leidva UEFA Rahvuste Liiga mängu Horvaatia ja Inglismaa vahel 1X2 koefitsendid Optibetis on 2,59, 3,00 ja 2,90. Samal ajal kui OlyBet pakub sama mängu koefideks 2.62, 3.10 ja 2.87.

Positiivsena võib välja tuua, et veebileht on kiire ning menüüs valikuid tehes avanevad alalehed vägagi sujuvalt ning mugavalt.

Optibet Kasiino

Meilegi üllatuseks on Optibet kasiino valik üriski hea. Pakutakse mänge väga paljudelt erinevatelt tootjatelt, mille hulgast ei puudu ka kuulsaimad mängutootjad Netent ning Microgaming.

Live kasiino all pakutakse Netenti Ruleti ning Blackjacki laudu.

Optibet Pokker

Pokkerit optibeti tooteportfellis ei ole.

Boonused ja Pakkumised

Kampaaniate poolest on Optibet vägagi aktiivne. Pidevalt tehakse uusi päevakohaseid pakkumisi, mis jätab portaalist üpriski positiivse mulje.

Kahjuks peab tõdema, et nende igapäevased kampaaniad on üpriski üheülbalised ning on alati seotud läbimängimise kohustusega. Kohustusega, mida me kindlasti kõik kampaaniate juures vihkame. Ühte peab tõdema: nad pakuvad Eesti suurimat kasiino sissemakseboonust! Optibet tervitusboonuseid:

Optibet Boonuskood 2019. aastal

Optibet boonuskoodid on hetkel järgnevad:

ESIMESE SISSEMAKSE KORRAL – kui kasutad deposiiti tehes boonuskoodi BONUS1, siis saad 100% boonust summas kuni €100 + 25 tasuta spinni.

TEISE SISSEMAKSE KORRAL – kui kasutad deposiiti tehes boonuskoodi BONUS2, siis saad 50% boonust summas kuni €300 + 100 tasuta spinni.

KOLMANDA SISSEMAKSE KORRAL – kui kasutad deposiiti tehes boonuskoodi BONUS3, siis saad 30% boonust summas kuni €600 + 75 tasuta spinni.

Spordiennustuse Tervitusboonus

Optibeti spordiennustuses pakutakse tavalist 100% kuni 100€ sissemakseboonust. Ei midagi erilist, kuid samas ei jää ka enamikele teistele portaalidele alla.

Kasiino Tervitusboonus

Kasiinos pakub Optibet 1000€ tervitusboonust. Saad 100% boonust kuni 500€ esimesel sissemaksel, 100% boonust kuni 300€ teisel sissemaksel ning 50% kuni 200€ kolmandal sissemaksel. Lisaks saad juurde kuni 200 tasuta keerutust.

Mobiiliplatvorm

Esimene asi mida Optibeti mobiilviersiooni kohta öelda saame on see, et see laadis esimesel korral ennast kuradima kaua alla. Samas kui esmane laadimine valmis, siis võime täie kindlusega öelda, et tegemist on kiireima spordiennustuse mobiilse versiooniga Eestis. Algeline, kuid kiire.

Seega kui soovid ennustada mobiiliga ning sul on kontol raha juba olemas, siis optibet on selleks täiesti reaalne valik.

Head/Vead

Optibet: Mis meile meeldib

 • Eesti kiireim mobiiliversioon
 • Eesti suurim kasiinoboonus

Optibet: Mis meile ei meeldi

 • Aegunud disain
 • Alla keskmise soodsad koefitsendid

Meie Hinnang

Optibet on turvaline. See on kindel. Lisaks sellele leidsime ainukeseks põhjuseks miks peaksid seal oma panused tegema fakti, et neil on tõenäoliselt Eesti kiireim mobiiliversioon. Nii, et kui eelistad panustada mobiiliga, siis meie soovitame Optibeti.

AVA TASUTA KONTO

Kasutajate Kommentaarid

Scroll to Top