coolbet

Coolbet – Eesti Parim Ennustusportaal

Coolbet on Eesti turul üheks uuemaks hasartmängu teenuse pakkujaks. Nad lanseerisid oma spordiennustuse ning kasiino tooted 2016. aastal. Pokkeri lisasid nad oma portfelli aastal 2018. 2020. aastaks ollakse tõusnud Eesti tõeliste tipptegijate hulka spordiennustuse maailmas. Loe edasi ning räägime sulle antud teenusepakkujast kõike.

coolbet
Coolbet spordiennustus platvorm

SISUKORD

 1. Ülevaade
 2. Konto avamine
 3. Spordiennustus
 4. Kasiino
 5. Pokker
 6. Boonused ja Pakkumised
 7. Mobiiliplatvorm
 8. Head/Vead
 9. Meie Hinnang
 10. Kasutajate Kommentaarid

Ülevaade

Coolbet kuulub ettevõttele StayCool OÜ, mis on Eestis registreeritud ning mille registrikood on 12814989. Firma oma Eesti riigi litsentsi ning nende peakontor asub Tallinnas aadressil Paldiski maantee 29, 10612 Tallinn. Ettevõttes töötab praeguse seisuga üle 100 inimese ning oma teenuseid pakutakse lisaks Eestile ka Soomes, Rootsis ning Norras.

Coolbeti asutajaks on Jan Svendsen, kes asutas 2002. aastal ka Nordicbeti ning Triobeti, mille müüs 2012. aastal. 2015. aastal otsustas mees alustada uue ettevõte – Coolbet`i, mille eesmärgiks sai pakkuda ainult seda mida kliendid tahavad.

Coolbeti tervitusboonus näeb ette boonust 100% kuni 150€ või 20€ suurust riskivaba panust. Boonuse leiad siit.

Lühikokkuvõte

Ohutu ✓
Parimad koefitsendid ✓
Head Tervitusboonused ✓
Parim kasutajamugavus ✓
Meie Soovitame ✓

ALUSTA MÄNGIMIST SIIT

Klienditugi:klienditugi@coolbet.com

Konto avamine

Selleks, et kõikidest coolbeti hüvedest osa saada, pead sa seal konto avama. Seda saad teha täiesti tasuta, kiiresti ning ilma suurtemate probleemideta. Terve protsess kuni algusest lõpuni ei võta sul kindlasti üle 5 minuti aega ning kui see pole sinu esimene hasartmänguportaal, kus kontot avad, siis tead juba täpselt mida teha. Samas kui see on sinu esimeseks kohaks, kus konto avad, siis ära muretse. Loe edasi ning juhendame sind samm sammu haaval.

Esimene samm

Esimese sammuna pead minema coolbeti lehele, mida saad mugavalt teha, vajutades käesoleva artikli alguses või lõpus asuvale rohelise nupule. Võid teha seda nii desktopis kui mobiilis kuigi peame tõdema, et arvutis on see siiski natukene mugavam. See tundub küll elementaarse sammuna, kuid see on just parimaks võimaluseks, et saidile pilk peale visata ning otsustada, kas soovid seal üldse panustamist alustada või mitte. Kui otsustad, et jah, coolbet sobib sulle, siis otsi lehelt üles roheline registreerimise nupp ning vajuta seda.

Teine samm

Pärast seda suunatakse sind uude aknasse ning näed registreerimise vormi mõnede tühjade väljadega, mille oled kohustatud ära täitma. Ilmselt paned ka ise tähele, et midagi ulmelist sinu käest ei nõuta ning ühegi nõmeda ega tülika küsimuse pärast sa pabistama ei pea. Kogu info, mida sult küsitakse on sama, mida peaksid ükskõik millise muu spordiennustuse konto avamisel täitma.

Kolmas samm

Nüüd võidki alustada väljade täitmisega. Pead avaldama oma ees- ning perekonnanime ning sünniaja. Selleks, et coolbeti konto avada saaksid, pead olema vähemalt 18 aastat vana. Lisaks küsitakse sult ka sinu e-maili ning telefoni numbrit. Siinkohal ära muretse – mitte keegi ei hakka sind kõnedega pommitama.

Telefoninumbrit on neil selleks vaja, et saata sulle kinnituse SMS koos unikaalse koodiga, mille pead pärast konto registreerimist avanenud aknasse sisestama. Kui sisestad vale numbri, siis sa ei saa kinnitussõnumit ning registreerimine jääb pooleli. Enne kinnitamist kontrolli kindlasti kogu sisestatud informatsioon üle, et sisse poleks sattunud vigu ega muid eksimusi.

Neljas samm

Neljas samm on väga oluline, sest siin pead andma nõusoleku kahele tähtsale punktile. Esimeseks on coolbeti kasutustingimused. Peaksid need läbi lugema ja endale selgeks tegema. Midagi erilist seal pole nii, et kui sa ei viitsi neid kõike üleni läbi töödelda, siis võid konto ka ilma selleta ära avada. Lisaks pead kinnitama, et oled üle 18 aastat vana. Siin saad kinnitada ära ka selle, et kas soovid mobiilile või e-mailile saada teavitusi erinevatest pakkumistest ning kampaaniatest. Kindlasti tasub seda teha, sest nad korraldavaid väga palju lisaväärtust pakkuvaid kampaaniaid.

Coolbet Spordiennustus

Erinevalt näiteks Goalbetist on Coolbet Eesti on oma spordiennustus tootega võtnud nii Eesti kui ka maailma turgu arvestades, ülimalt innovatiivse joone. Keskendutakse parimale kasutajakogemusele ning turgudele ning liinidele, millele reaalselt klient panustada soovib. Coolbeti asutajaks on Jan Svendsen, keda ilmselt enamik inimesi, kes kaughasartmängu tööstusega seotud on, teavad. Mees on nimelt üheks Nordic Gaming Group asutajateks. See on sama grupp, mille alla kuuluvad nii Betsafe (endine triobet) kui Nordicbet.

Eesmärgiks pole võetud võimalikult suure hulga liinide ning turgude pakkumine, vaid väärtuse loomine parimate koefitsentide pakkumise näol. Nende missiooniks on pakkuda parimaid hindu just sündmuse toimuval päeval. Tuleb tunnistada, et seda nad ka üldjuhul suudavad. Coolbetis on pea alati parimad koefitsendid. Seega kui otsid parimaid hindu, on käesoleval ennustusportaal mõeldud just sulle.

Coolbeti meeskond teeb pea kõike teistmoodi kui seda teevad tavalised spordiennustuse portaalid. Selle asemel, et omada Malta litsentsi, mis maailmas on üpriski levinud praktikaks, omavad nad hoopis meie kodumaa Eesti oma. Neil on siin muidugi ka kontor, mis asub Tallinnas Paldiski tänaval. Nad on paari aastaga kasvanud paarikümne pealisest ettevõttest firmaks, kes pakub tööd üle kahesajale inimesele. Hetkel on nende peamisteks sihtturgudeks Eesti ning Skandinaavia riigid. Sellest tulenevalt on nende koduleht nii eesti-, inglise-, soome-, rootsi- ning norra keeles.

Coolbet.ee üheks eesmärgiks on olla kõige läbipaistvamaks teenusepakkujaks maailmas. Mida see tähendab? Näiteks kuvavad nad iga panustamisliini juures infot kui palju on kellegi peale panustatud. Seda nii protsentuaalselt kui rahaliselt. Iga mängija, kes on eelnevalt kogenud mõne spordiennustuse firma poolt pettust või ülelaskmist, oskab kindlasti sellist funktsiooni hinnata.

Nende läbipaistvuse poliitika ei lõppe veel ainult käibe kuvamisega. Lisaks sellele on nad teinud kõikide ettevõtte juhtivtöötajate info ning kontaktid avalikuks. Seda just sellepärast, et näidata tavalisele panustajale, et firma töötajad on samuti tavalised inimesed, kes töötavad igapäevaselt oma kliendile parema kogemuse pakkumiseks. See on täiesti unikaalne lähenemine ning meile teada olevalt ei ole ükski teine spordiennustusportaal sellise asjaga varem hakkama saanud.

Coolbet.ee spordiennustuse disain ning kasutajamugavus

Nende spordiennustus toote disain ning mugavus käivad käsi-käes nende missiooniga luua mida, mis oleks ahvatlev, läbipaistev ning kasutajamugav. Just UX ehk kasutajakogemuse disain on üheks nende põhiliseks suunaks mida arendada. Nende arendajad on tõeliselt palju vaeva näinud, et mängijatel ei tekiks toote kasutamisel ühtegi ebamugavust või takistust.

Coolbet on suutnud arendada fantastilise kontseptsiooni spordiennustusest mis hõlmab endas seda, kuidas kasutajad selles navigeerivad, panuseid teevad ning sissemakseid sooritada saavad. Veebilehel on põhjamaiselt rahulik disain (kui just kirev logo välja arvata) ning koefitsentide kuvamisel on aluseks võetud just kliendi soovid, mitte eesmärk võimalikult palju erinevaid numbreid kuvada.

Panustamise võimalused

Lisaks innovaatilisele ning värskele disainile pakub coolbet suurt valikut erinevatest sportidest, sündmustest ning liinidest, millele panustada. Ütleme kohe ära, et liine ei pruugi küll nii palju olla kui mõningatel suurtematel teenusepakkujatel, kuid coolbeti jaoks pole see olnud eesmärk omaette. Enamik panustajaid valivad siiski kas 1X2 või Aasia Händikäp panustamisliini ning coolbet teab seda.

Milliseid sporte siis ikkagi pakutakse? No näiteks on valikus nii jalgpall, korvpall, jäähoki, tennis, talialad, ameerika jalgpall, saalihoki, poks, male, käsipall, golf, snuuker kui võrkpall. Muidugi ei ole siin nimekirjas kõik pakutavad spordialad. Neid küll ja veel.

Selleks, et pakkuda midagi erinevat võib sealt vahest leida koefitsente ka meelelahutusele või poliitikale. Kes siis ei sooviks ennustada järgmist “Sinu Nägu Kõlab Tuttavalt” võitjat või Eesti vabariigi peaministrit? Ka kiirelt areneva espordi liinid on olemas.

Live panustamine ning live Stream

Coolbet on ka live panustamisel vägagi unikaalse lähenemise kasuks otsustanud. Navigeerides “live betting” nupu abil nende live panustamise alasse ning valides mõne hetkel toimuva sündmuse, saad kindlasti kiiresti aru, et nad ei paku erinevatele sündmustele streami ehk ülekannet. Selle asemel on nad loonud unikaalse statistikasüsteemi, mis näitab sulle ära kõik vajaliku, mida panustamiseks teadma pead. See on nii mugav kui ülevaatlik ühes! Graafika uueneb igal sekundiga nii, et oled koguaeg 100% informeeritud sellega, mis mängus hetkel toimumas on.

Coolbet livebetis saad panustada nii Lõpptulemuse (1X2), väravate arvu, Händikäpi, Aasia Händikäpi, poolaja/täisaja lõpu, topeltvõimaluse kui paljude teiste muude liinide peale. Tõesti, valik on lõpmatu ning kõiki siin üles lugeda ei oleks eriti mõtekas.

Coolbet Kasiino

Nagu ka spordiennustus pole Coolbeti kasiinomängude valik just suurim. Portaalist leiab mänge järgnevatelt tarkvaratootjatelt: Play N Go, NetEnt, Yggdrasil ja Microgaming. Kui eelistad suurimat valikut, siis peaksid mõne muu portaali valima. Väiksemate nõuetega mängur saab kindlasti kõik oma vajadused ka coolbetis rahuldatud, sest nii NetEnt kui Microgaming on oma ala suurimad tegijad ning enamik eelistab just nende poolt pakutud mänge.

Live kasiinos on esindatud ainult Netent lauad. Valikus on nii päris diileriga kui automaatsed ruleti ning blackjack lauad. Ühe kõige värskeima uuendusena on coolbet hakanud pakkuma ka registreerimisvaba mängimist ehk selleks, et oma lemmikut kasiinomängu harrastada, pole sul enam vaja kontot avada, vaid saad pelamist alustada mugavalt läbi Trustly kiirmakse.

Coolbet.ee Pokker

Coolbet Pokkeri puhul pole tegemist mitte millegi erilisega. Kasutatakse Eestis laialdaselt levinud Microgamingu tarkvara, mille modifitseerimine ning pakkumised on tarkvaratootja poolt ettekirjutatud ning seega mitte midagi erilist.

Mis, aga coolbeti pokkerit natukenegi teistest eristab on nende poolt käivitatud Coolbet Open. Tegemist on 2 korda aastas toimuva Live turniiriga, kuhu lennutatakse kohale mängijaid igast oma sihtgrupi riigist. Eesti mängija jaoks on kindlasti tegemist väga magusa turniiriga, sest kohale lennutatud “skandid” võtavad väljasõidust viimast ning hiilgavad pigem oma alkoholi koguste kui mänguoskuste poolest. Pileteid ning pakette turniirile saad võita eksklusiivselt coolbeti pokkeritoast.

Boonused ja Pakkumised

Tulenevalt sellest, et Coolbet.ee on turul uueks tehijaks, on nad siin kanna kinnitamiseks pidanud tegema palju häid ning mängijale ka pikas perspektiivis kasulikke kampaaniaid. Siinkohal toome välja ainult nende tervitusboonused, kuid kindlasti tasub silma peal hoida meie boonuste rubriigil, et mitte parimad +EV kampaaniaid maha magada.

Coolbet Boonuskood 2020. aastal

Hetkel on coolbet boonuskood aktiivne nii spordiennustuses kui kasiinos. Spordiennustuse boonuskoodiks on: “SPORT150” ning kasiino omadeks on “CME” ja “CME2”. Loe edasi ning saad täpsemalt teada, kuidas neid kasutada.

Spordiennustuse Tervitusboonus

Hetkel pakub coolbet kahte erinevat tervitusboonust.

 1. 100% sissemakseboonus kuni 150€. Tee sissemakse sinule sobiva summa ulatuses, kasuta koodi “SPORT150” ning saad panustada kahekordselt oma sissemakse väärtuses.
 2. Tasuta panused aasta lõpuni. Kui teed sissemakse, siis saad igal nädalal tasuta panuse. Maksa sisse 50€ koodiga “5FREEBET” ning saad 5€ tasuta panuse igal nädalal. Maksa sisse 100€ koodiga “10FREEBET” ning saad 10€ tasuta panuse igal nädalal. Esimese tasuta panuse saad kohe ning järgnevad saad kontole esmaspäeviti.

Kasiino Tervitusboonus

Ka kasiino pakub kahte erinevat tervitusboonust.

 1. Esimene boonus duubeldab sinu sissemakse kuni 150€ ulatuses. Tee minimaalselt 20€ suurune sissemakse, kasuta koodi “CME” ning saad mängimiseks topelt summa.
 2. Teise boonusega saad tervelt 600% sissemakse boonust. Maksa sisse täpselt 10€, kasuta koodi “CME2” ning saad mängimiseks tervelt 60€.

Pokkeri Tervitusboonus

Pokkeris on sul võimalus saada boonust kuni 2000€ ulatuses. Boonuste suurused, väljamaksed ning koodid leiad allolevalt pildilt.

coolbeti pokkeri boonused

Coolbet Eesti Mobiiliplatvorm

Tulenevalt sellest, et coolbet on keskendunud võimalikult heale kasutajamugavusele, on nad välja arendanud ka oma appi. Appi kaudu saad otse panuseid teha ning see on ülimalt mugav ning kiire. Kindlasti soovitame seda teha, sest nende veebilehe mobiiliversioon ise on pigem halb ning seda pole kõige mugavam kasutada. Rakenduse saad alla laadida nende kodulehelt

Head/Vead

Coolbet: Mis meile meeldib

 • Coolbet.ee pakub 90% kordadest turu parimaid koefitsente
 • Coolbet`i spordiennustus keskkond on Eesti mugavaim ning kiireim
 • Huvitavad ning mängijale väärtust lisavad kampaaniad

Coolbet: Mis meile ei meeldi

 • Kasiinomängude valik jätab soovida
 • Eestikeelne klienditugi on avatud kõigest kella 17:00-ni (inglisekeelset pakutakse kuni 02:00-ni)
 • Leheküljel võiks asuda ka link GambleAware kampaaniale

Meie Hinnang

Kui sinu kireks on spordiennustus, siis soovitame kindlasti coolbeti. Coolbet pakub parimaid hindu ning teenuse kasutajasõbralikkust. Küll, aga kui soovid panustada võimalikult paljudele turgudele, siis soovitaksime hoopis kas Bet365 või OlyBet spordiennustust. Tavalise kasutaja jaoks on meie arvates Coolbet parim valik!

AVA TASUTA KONTO

Kasutajate Kommentaarid

1 thought on “Coolbet – Eesti Parim Ennustusportaal”

Comments are closed.

Scroll to Top