meistrite liiga kampaaniad

Meistrite Liiga Spordiennustuse Pakkumised

Täna jätkub Meistrite Liiga. Suurepärane, kas pole? See tähendab seda, et meid on ootamas üks kuradima põnev jalgpalliõhtu ning paremat pole paremat aega, et vaadata üle, mida erinevad Eesti spordiennustus portaalid Meistrite Liiga järjekordseks mängudevooruks pakuvad.

Coolbet – Meistrite Liiga Viktoriin

tasuta livebet coolbetis

Coolbet pakub seoses Meistrite Liigaga võimalust võita 10€-ne tasuta panus. Ning seda täiesti tasuta ning oma raha mängu panemata! Mis selleks tegema pead? Ei midagi muud, kui minema kampaanialehele, avama 30 sekundiga konto ning vastama ära viiele ülilihtsale viktoriiniküsimusele Manchester Unitedi ja Juventuse mängu kohta.

Kui vastad neljast küsimusest viiele õigesti, siis võidadki tasuta panuse mängu teisele poolajale. Alusta, vajutades allolevale nupule.

Kampaania väärtus: 8/10

OlyBet – Meistrite Liiga 5FOLD Pakkumine

5fold OlyBet käivitas käesolevaks mänguvooruks oma 5FOLD kampaania. Kui teed 5€ väärtuses mitmikpanuse viiele nende poolt valitud Meistrite Liiga mängule ning üks sinu valikutest kaotab, siis saad raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

Kampaania väärtus: 4/10

Betsafe – Meistrite Liiga Väravajaht

cl betsafePanusta 15€ ükskõik millisele Meistrite liiga mängule ennem selle algust ning saad 3€ boonust oma Betsafe kontole iga kord kui mõni Itaalia klubi värava lööb. Panus peab olema tehtud minimalase koefitsendiga 1.50. Alusta, vajutades allolevale nupule.

Kampaania väärtus: 6/10

Unibet – Ennusta 4 mängu tulemus ja võida 50 000€

unibet clUnibet on samuti loonud Meistrite Liiga jaoks tasuta ennustusmängu. Selle raames pead ära arvama nelja erineva mängu täpse skoori ning kui seda teed, siis oled õnnelik 50 000€ omanik. Rohkem infot leiad, vajutades allolevale nupule.

Kampaania väärtus: 5/10

Kui soovid teada milline teenusepakkuja juures leiad parimad Meistrite Liiga koefitsendid, siis vaata siia.

Scroll to Top