paf weekend five kampaania

Paf Tasuta Spordiennustus – võida 50€ Pärisraha!

Spordiennustusportaal Paf annab oma sõpradele võimaluse teenida igal nädalavahetusel 50€ pärisraha – ning seda täiesti tasuta! Mängimiseks ei pea sa mitte ühegi sendi oma rahaga riskima.

Kuidas pakkumisest osa võtta?

Kui sul paf kontot pole, siis pead kõigepealt konto avama. Selleks ole hea ning vajuta seda nuppu. Kui konto olemas, siis jätka järgnevate juhistega.

Selleks, et kampaaniast osa võtta mine Paf lehele ning otsi pakkumiste alt üles “Weekend Five” kampaania. Seal antakse sulle võimalus ennustada tasuta 5 eeloleval nädalavahetusel toimuva jalgpallimängu tulemus.

Tulemused saad valida kiirete hiirenupu vajutustega ning see ei võta sul aega rohkem kui 10 sekundit. Seda me garanteerime. Valikud pead kindlasti ära tegema enne esimese matši algust.

Kuidas võitjad selgitatakse?

Kui mängud on läbi loosib paf parimate ennustajate vahel välja 10×50€. Kui ennustad kõige täpsemini, on sul reaalne võimalus auhind ka omale saada, sest loos tehakse ainult parimate seast.

Kindlasti pane tähele ka seda, et mängust osavõtmiseks pead olema aktiivne paf`i mängija ehk pead olnud vähemalt viimase 30 päeva jooksul, ühe panuse teinud. Kui sa seda pole, siis tee üks kiirelt ära enne kui kampaaniast osa võtad.

ALUSTA MÄNGIMIST SIIT

Scroll to Top