coolbet tasuta panus

Meistrite Liiga Viktoriin Coolbetis – Saa 10€ Tasuta Livebet

Meistrite Liiga karusell on järjekordselt käima lükatud ning sellega koos on hakanud veerema ka spordiennustus kampaaniad. Nimelt pakub coolbet võimalust teha tasuta ennustus ning seeläbi tasuta 10€ suurune panus teenida.

Kuidas kampaaniast osa võtta?

  • Kui sul coolbeti kontot veel pole, siis ava see siit.
  • Seejärel mine coolbeti kampaanialehele, vali Meistrite Liiga viktoriin ning sisesta oma ennustus. Vastama pead viiele ülilihtsale küsimusele ning see ei võta sul rohkem aega kui 10 sekundit.

Selleks, et tasuta panus saada, pead vastama õigesti neljale küsimusele viiest. Küsitakse ala, et kumb meeskond juhib pärast esimest poolaega, palju nurgalööke lüüakse jne.

Kui see on tehtud, siis ole tähelepanelik ja logi oma coolbeti kontole vastava viktoriinimängu teisel poolajal sisse ning mine sektsiooni “live bet”. Sealt proovi teha 10€ suurune panus ning kui sa viktoriinis selle võitsid, siis peaks ilmuma panuse sedelile tasuta panuse linnuke. Nii saadki oma tasuta panuse ära kasutada.

Ennustuse saad teha enne igat mänguvooru. Seega on sul võimalus teenida tasuta panuseid kuni 4 tükki kuus. Ehk kokku 40€ eest.

Scroll to Top