bet365 panustamisühikud

Bet365 Tervituspakkumine – Saa kuni 100€ Panustamisühikuid

Bet365 annab kõikidele uutele konto omanikele kuni 100€ panustamisühikuid. Selleks tee oma Bet365 kontole vähemalt 5€ suurune sissemakse ning sama summa suuruses panuseid ning saad vastava summa eest panustamisühkuid juurde.

Mis need panustamisühikud on?

See on põhimõtteliselt päris raha. Saad nendega samamoodi panuseid teha nagu ka päris rahaga, kuid kui võidad, siis saad enda kontole ainult võidud ning panustamisühikud kaovad. See ei ole mingisugune tüütu boonusraha, mida pead 30 korda läbi mängima enne kui selle välja saad võtta. Kõik panustamisrahaga tehtud võidud saad koheselt välja kanda.

Kuidas pakkumist kasutada?

  • Ava Bet365 konto
  • Tee kuni 100€-ne sisemakse ja aktiveeri pakkumine
  • Tee vastavalt oma sissemakse suurusele, samas summas panuseid (tegid sissemakse näiteks 50€, siis pead panustama 50€ eest. Ei pea ühte nii suurt panust tegema, vaid võid seda erinevate sedelite vahel hajutada).
  • Kui panused on välja arvestatud, siis kantakse panustamisühikud sinu kontole.
  • Selleks, et oma uusi panustamisühikuid kasutada, vajuta panusesedelil vastavat nuppu.

Mida silmas pidada?

Selleks, et panustamisühikuid läbi mängida, peab vähemalt 1 panuse koefitsent olema suurem kui 1,20. Kui panustad samale sündmusele rohkem kui ühele võimalusele, siis läheb arvesse ainult panus, millele panid suurima summa.

Scroll to Top