fantaasia turniirid pafis

Kuidas Mängida Fantasy Sporti Pärisraha Peale?

Kas teadsid, et üks Eesti spordiennustus portaal pakub võimalust mängida Fantasy Sporti ka raha peale? Kui sa seda artiklit loed, siis tõenäoliselt mitte. Järgnevas kirjutises toome sinuni detailse juhendi ning põhjused miks peaksid fantasyt raha peale mängima, kuidas ning kus seda teha.

Kuidas alustada?

Ainsaks Eesti ennustusportaaliks, kus fantasy sporti raha peale mängida saab on paf. Kui sul seal kontot veel pole, siis saad selle avada siit.

Pärast konto avamist pead ka natukene raha peale kandma, sest tasuta turniire pole (väga harva leiavad kampaania korras aset mõned freerollid). Turniiride hinnad algavad tavaliselt 1,10-st Eurost kuni 11 Euroni. Mõnel suuremal sündmusel, näiteks EPL mänguvoorul, võib leida ka suurema, kuni 109 Eurose sisseostu. Sellest tulenevalt oskad arvestada, palju esmalt sisse kanda. Proovimiseks piisab 11€ suurusest deposiidist küll.

Kuidas turniiridel osaleda?

Osalemiseks mine paf fantasy lehele. Selleks vajuta siia. Kui vajutasid lingile, siis jõuad kohe pakutavate turniiride nimekirjale. Populaarseimad on tavaliselt ülevalpool. Märgime siin koheselt ära, et meie oleme proovinud ainult Premier League fantasy turniire, kuid nagu näed mängida saab ka suurimaid kossu ning hoki liigasid.

Turniiril osalemiseks vajuta endale sobiva turniiri peale ning vali sisseost, mis sulle sobib. Erineva sisseostuga turniiridel, on erinev auhinnafond ning mängijate hulk. Jah, sa osaled turniiril teiste mängijatega ehk sa võistled päris inimestega, mitte ennustusportaali endaga. Umbes nagu pokkeris. Kui sa oled hea, siis võid pikas perspektiivis ka kasumit näidata.

paf fantasy
Paf Fantasy Spordi Lobbey Vaade

Kui oled turniiri ning osalustasu ära valinud avaneb sul vaade, kust saad oma meeskonna kokku panna. Kindlasti tutvu ennem vastava turniiri reeglitega, et kindlaks teha, mille eest su mehed täpsemalt punkte toovad, sest kõik ei pruugi olla nii nagu ametlikes fantaasia liigades.

fantaasia liiga vaade

Kui meeskond on valitud, siis ei jäägi sul muud üle kui see ära kinnitada ning mängude algust ootama jääda. Kindlasti on tegemist ühe põnevaima panustamisvormiga ning kui oled fantaasiaspordi fänn, siis oleme kindlad, et sulle see meeldib.

Scroll to Top