jalgpallile panustamise strateegiad

Jalgpallile Panustamise Strateegiad

Läbi jalgpalli pakuvad kihlveokontorid kõikidele panustamissõpradele laialdaselt erinevaid võimalusi enda arvamust tulemuste kohta väljendada. Olgu selleks siis kõige tavalisem võitja ennustamine või juba spetsiifilised eripanused nagu näiteks mängijate löökide arv raamidesse või tehtud vigade arv.

Selles kirjus valikus on lihtne ära eksida. Nii toomegi antud artiklis välja kaks meile kõige sümpaatsemat taktikat, mida targalt kasutades, on võimalik ka algajal panustamises edu saavutada.

Panustamine esimese poolaja väravatele

Tegemist on live-panustamisega ehk panuse asetamisega juba toimuvale sündmusele. Lühidalt kokkuvõttes on taktika järgmine: analüüsides statistikat, koosseise, tabeliseise ja isegi ilmastikku otsid välja kohtumised, milles on värav juba esimesel poolajal enam kui tõenäoline.

Kui uurimistöö on edukalt tehtud, siis kihlveokontorisse minnes märkad, et sellistes matšides on avapoolaja väravale väga madal koefitsient(umbes 1.25), milles puudub täielikult väärtus. Nüüd tulebki mängu taktika.

Sa hakkad seda kohtumist jälgima ja veendud läbi mängupildi, et tõesti, värav avapoolajal on rohkem kui õhus. Kui väravat kohe alguses ära ei lööda, siis juba 18-25 minuti kanti on antud matši avapoolaja värava koefitsient tõusnud väga väärtuslikuks(umbes 2 kanti).

Kui analüüs ning eeltöö ja muidugi kõhutunne vastab tõele, siis lüüakse protsentuaalselt kasumi teenimiseks sellistes mängudes avapoolajal lõpuks värav ära.

Teeme asja veel kord puust ja punaseks ette koos piltidega:

Leidsime, et väga suure tõenäosusega lüüakse Meistrite Liigas Müncheni Bayerni ja Liverpooli mängus avapoolajal värav ja vaatasime coolbeti koefitsiente:

poolajale panustamine
1.33 ole väga erutav koefitsent, millega panuseid teha. Võidud jäävad lihtsalt liiga väikseks.

Veendusime, et selles koefitsiendis ei ole väärtust ning hakkasime mängu ja koefitsiente jälgima. 22.mänguminutiks oli koefitsient tõusnud meile meelepäraseks ning ka mängupilt näitas, et tõenäoliselt lüüakse enne poolaja lõppu üks värav ära:

coolbeti spordiennustus koefid
Koefitseniga 2.10 võidu korral saad oma raha natukene rohkem kui kahe kordselt tagasi.

Asetasime panuse ning jäime ootama. Seekord läks nii hästi, et Liverpool lõi värava juba paari minuti pärast ja panus oligi juba võitnud. Kokku löödi avapoolajal selles kohtumises kaks väravat.

Rõhutame, et soovitatav panuse asetamise vahemik on 18-25 mänguminut, kuid mitte kunagi panust asetada, kui mängupilt väravalöömist ei toeta!

Autsaideritele panustamine

Antud taktika kasutamiseks tuleb kõige pealt mõelda, kuidas töötab inimese psühholoogia. Nimelt meeldib kõige tavalisemale inimesele alati panustada favoriitidele ja üle panustele(kokku üle 2.5 värava jne). Suur karuteene on selles meedial, kes promob kindlaid meeskondi imemeeskondade ning väravatemasinatena.

See kõik koguneb alateadvusesse ning kihlveokontoris ongi lihtne kalduda favoriidi poolele. Jah, favoriidi võidu tõenäosus on suurem, kuid mitte alati nii suur, kui kihlveokontorid seda koefitsientidega kuvavad.

Tutvudes eriliigade olemustega ja selgitades välja, kus võidavad autsaiderid väga tihti favoriite, on mõistlikult tegutsedes võimalik endale korralik kasum teenida. Sellised liigad on üldjuhul riikide tugevuselt teised-kolmandad liigad nagu näiteks Serie B, League One, 2.Bundesliga jne.

Kuid tihti esineb samasugune olukord ka tuntud liigades nagu näiteks Inglise kõrgliigas Premier League´s. Hea mõte on autsaiderite peale panustamise taktikat katsetada alguses minimaalsete panustega ning jälgida, kas pikaajaline seeria toodab kasumit. Võime kinnitada, et see on võimalik!

Lõpetuseks kümme maailma kõige autsaiderite sõbralikumat liigat maailmas ehk kus favoriidid kaotavad protsentuaalselt kõige rohkem kohtumisi: