Jalgpalli MM panustamine

Jalgpalli MM panustamine. Kust alustada?

Järgnevalt viskame pilgu peale, millised spordiennustus portaalid kõige paremaid hüvesid teemal jalgpalli MM panustamine pakuvad ning kuidas neid saada.

Ku sa oled spordiennustuses algaja, siis võiksid tõenäoliselt alustada siit. Parimad Eesti spordiennustus portaalid leiad siit.

Jalgpalli MM panustamine. Parimad pakkumised

Järgnevalt reastame ära parimad pakkumised, mille selleks jalgpalli MM-iks leidnud oleme.

Coolbet riskivaba 50€

Coolbet pakub kõikidele uutele klientidele esimese riskivaba panuse kuni 50€ ulatuses. Ehk kui avad allolevalt lingilt konto ning teed sissemakse kuni 50€ ja teed panuse, siis kui see peaks kaotama, makstakse sulle raha 100% ulatuses tagasi. Ning seda pärisrahas, mille saad koheselt ka välja võtta. Puhas “can`t lose” pakkumine!

Vaata kampaaniat siit.

Coolbet ennustusmäng

Coolbetis saad lisaks eelnevale riskivabale pakkumisele ka erinevatele mängudele ennustusi teha ning sellega auhindu teenida. Väga põnev viis inviduaalsetele matšidele kaasa elamiseks!

Vaata kampaaniat siit.

Ninjakasiino boonus

Ninjakasiino spordiosakonda saad konto avamisel boonust kuni 200%. Kindlasti hea viis kuidas oma teekonnale: jalgpalli mm panustamine algust teha.

Vaata seda boonust siit.

Olybet kampaaniad

Olybet on jalgpalli MM jaoks välja mõelnud väga palju erinevaid kampaaniaid. Näiteks saad nii tasuta panuseid kui luua oma fantasy meeskonda ning lisaks ka palju muud.

Neid kampaaniaid on võimalik vaadata nende kampaanialehelt, kuhu pääseb pärast konto loomist. Konto saad luua, vajutades allolevale lingile.

Alusta kontoloomisega siit.

Optibet riskivaba

Optibet on sarnaselt coolbetile välja tulnud spetsiaalse riskivaba pakkumisega just meie lehe jaoks. Seda näeb alt lingilt.

Vaata kampaaniat siit.

Paf kampaaniad

Paf kusjuures ei paku MM-i jaoks mitte midagi uut. Nad pole selle jaoks välja tulnud mitte ühegi kampaaniaga. See iseensest on küll üllatav, aga kuna pafis on niikuinii igapeävaselt head kampaaniad, siis võiks sellele pilgu siiski peale visata.

Vaata kampaaniaid siit.

Kokkuvõte

Loodetavasti said meie lehelt piisavalt aimu, milliseid kampaaniaid ning pakkumisi jalka mm-ile panustamisel kasutada. Edukaid panuseid!

 

Scroll to Top