Posido Kasiino

Posido veebikasiino on loodud 2022. aastal Estolio Limited poolt ja nad on asutatud Küprosel. Posido on Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt litsentseeritud ja eestikeelse tõlkega veebikasiino. Saadaval on enamus populaarsemad maksemeetodid, mis võimaldavad turvalisi ning kiireid makseid. Samuti saab kasutajatoe poole pöörduda nii vestlusakna kui e-posti aadressi kaudu. Saadaval on mänguautomaadid, laua- ja kaardimängud, live-kasiino, loteriid ja kraapekaardid ning eSport ja spordipanustamine. Mängude valik on üle 50-lt erinevalt mänguloojalt. Posido veebikasiino kostitab uusi liitujaid tervitusboonustega ning aktiivseid mängijaid rõõmustatakse VIP taseme boonuste ja muude lisahüvedega.

Mänguvalik

Saadaval on hea valik laua- ja kaardimänge, pakkudes erinevaid versioone mängudest nagu Roulette, Video-Poker, Blackjack, Baccarat. Lisaks on saadaval hea valik kvaliteetseid live-mänge Evolutionilt ja Pragmatic Play’lt, jackpotiga mänge, loteriisid nagu Bingo, Keno, täiringud ja kraapekaardid, eSport ja spordipanustamine. Mänguautomaatidest kõige populaarsemad mängud on Wolf Gold, Starlight Princess, Rise of Olympus, The Sword of the Grail, Multifly!

Mängupakkujatest on olemas näiteks:

  • Play’n GO – saadaval on ligi 320 mängu nagu näiteks Honey Rush 100, Scroll of Seth, Gerard’s Gambit, Free Reelin’ Joker 1000, Highway Legends, Moon Princess Trinity
 • Netent – saadaval on ligi 130 mängu nagu näiteks European Roulette, Super Stars, Cornelius, Twin Spin 777, Let It Burn, Milk Shake Xxxtreme
 • Evolution – saadaval on üle 100 mängu nagu näiteks Gold Vault Roulette Live, Video Poker Live, First Person Lightning Roulette, Deal or No Deal, Bacljack Gamma VIP
 • Pragmatic Play – saadaval on üle 300 mängu nagu näiteks Gandy Blitz, Pub Kings, Fat Panda, Jewel Rush, Diamonds Egypt, Gods of War – Zeus vs Hades
 • Playtech – saadaval on üle 250 mängu nagu näiteks Jade Blackjack, Big Bad Wolf Live, Divine 9, Y Tu in Tai Cash Collect, Buffalo Blitz MegaMerge
 • Quickspin – saadaval on ligi 100 mängu nagu näiteks Cash Truck 2, Golden Glyph 3, Illuminous, Book of Inferno, Betty Bonkers, Primal Spirits
 • Microgaming – saadaval on üle 200 mängu nagu näiteks Tiki Tiki Boom, Fruit Salad 5,  Fruit Fiesta, Blazing Sea, Golden Dragons, Fly X, Magic Joker, Dog Days
 • NoLimit City – saadaval on ligi 70 mängu nagu näiteks Bounty Hunters, DJ Psycho, Walk of Shame, Serial, Whacked!
 • Yggdrasil – saadaval on üle 230 mängu nagu näiteks Enchanted Waters, Shaker Club, Candy Finity, Thunder Hawk, Fruit Combinator, Gold Fever
 • Spinomenal – saadaval on ligi 80 mängu nagu näiteks Book of Demi Gods II, Piggy Bank Twins, Mammoth Rampage, 1 Reel Fruits, Book of Misr, African Luck

Spordipanustamises on saadaval panustamine jalgpallis, korvpallis, tennises, jäähokis, pesapallis, võrkpallis, maahokis, Rägbi Liigas, noolemängus, kriketis, golfis ja nii edasi. Valik, mille vahel valida, on lai ja koefitsiendid on head ning kasiino pakub boonuseid ka spordipanustamisel kasutamiseks.

E-Spordis saadaval on näiteks CS2, Dota2, League of Legends.

Tervitusboonus

Posido pakub tervitus- ja regulaarseid boonuseid nagu esimese sissemakse-, cashback -, nädala reload -, live-kasiino -, nädalavahetuse -, Drops & Wins Live kasiino – ja UEFA freebet boonust. Kampaaniate kasutamisel on võimalik saada täiendavat lisaraha mängimiseks, mis omakorda võimaldab saada lisahüvesid, sest kasiino premeerib aktiivseid mängijaid regulaarselt. Iga boonusega kaasnevad läbimängimise tingimused ja muud reeglid, millega tuleks boonust vastu võttes tutvuda. 

Tervitusboonuseks on võimalik saada 100% ehk kuni 500 eurot + 200 tasuta keerutust. Minimaalne sissemakse on 20 eurot. Tasuta keerutused jagatakse 10 päeva peale ehk tasuta keerutusi saab kasutada 20 kaupa ning need aeguvad täpselt 24 tunni möödudes. Boonuseid saab igal ajal tühistada ja maksimaalne lubatud panus aktiivse boonuse kasutamise ajal on 5 eurot. Läbimängimise nõue on üsna kõrge – reeglite kohaselt tuleb 35-kordne sissemakse teha ja tasuta keerutuste läbimängimine on 45-kordne.

Veebilehe disain

Posido veebikasiino on kohati mänguline, siis aga väga tagasihoidliku kujundusega. Lehe allosas on üldinfo, teave mängude kohta, live-kasiino ja spordiennustuse ning Livebet kategooriad, samuti turvalisuse ja privaatsus. lisaks on samas sektsioonis välja toodud aktuaalsemad pakkumised, maksete võimalused, partnerite info.  Vestlusakna leidmine on üsna mugav ja ka otsingumootori kasutamine on tehtud lihtsaks. Mängida saavad alates 21.-aastased ja spordis panustada vähemalt 18.-aastased.

Kasiinol on ka VIP kliendiprogramm, mis võimaldab saada suuremat cashback’i ning tõsta vastavalt levelile väljamaksete limiite. Kõige kõrgemal tasemel mängijale on ette nähtus isiklik haldur, kellele saab mängija igal ajal edastada oma soovid ja ettepanekud.

Lisaks eelnevale on veebikasiinol Posido niinimetatud pood olemas, kus saab vahetada teenitud münte boonusraha vastu. Ka selle teenusega kaasnevad reeglid ja tingimused, millega tasuks enne tutvuda.

Nutiseadmest on pigem veidi mugavam mängida, sest veebikasiino ühildub seadme ekraaniga paremini ja tundub, et ka info on paremini leitav ja tunduvalt loogilisemas järjekorras.

Sisse- ja väljamakse võimalused

Sisse- ja väljamaksetest saab mängija valida sobiva vastavalt asukoha riigile ja eelistustele. Põhilisteks maksete meetoditeks on tunnustatud ja turvalised kanalid nagu pangaülekanded, krediitkaardid, e-rahakotid. 

Kõik maksemeetodid on kontrollitud esmalt läbi turvalise maksemeetodi Trustly, mille kaudu kinnitatakse ka konto. Saadaval on maksemeetodid nagu näiteks Zimpler, VISA, MasterCard, Skrill, Skrill 1-Tap, NetEller, MiFinity, Trustly. Oluline on veenduda, et mängija teeb sisse- ja väljamaksed oma nime alt ja on eelnevalt isikutuvastuse läbinud. 

Minimaalne sissemakse on 20 eurot. Väljamakse miinimumsumma on 10 eurot, kuid maksimaalne summa sõltub mängija VIP tasemest.

Klienditugi

Klienditoe poole on võimalik pöörduda 24/7 vestlusakna kaudu või e-posti aadressil support@posido.com. Klienditugi vastab väga kiiresti, kuid sisukamate pöördumistega on võimalik pöörduda meili teel. Ilma kontot loomata saab kasiino kasutajatoe poole pöörduda vestlusakna kaudu, kuid siis tuleb pöördumisel oma andmed ankeeti lisada. Lisaks on saadaval KKK ehk korduma kippuvate küsimuste sektsioon, kust saab vastuseid enam küsitud küsimustele.

Kokkuvõte

Hea mängude valikuga veebikasiino, mis sobib mängimiseks alates 21. eluaastast ja panustamiseks alates 18. eluaastast. Saadaval on klassikalised laua- ja kaardimängud, spordipanustamine ja eSport, reaalajas live-mängud, loteriid, kraapekaardid ja mänguautomaadid. Lisaks saab osa võtta turniiridest, korjata boonuseid VIP taseme järgi ja EMTA litsentsi tõttu on sellel lehel mängimine eestlastele väga turvaline. 

Klienditoe poole saab pöörduda ööpäevaringselt vestlusakna ja e-posti aadressi kaudu, saadaval on ka KKK. Pretensioonide lahendamine toimub vastavalt üleriigilisele regulatsioonile ning juhul, kui kasiino ise probleemi või juhtumit ei lahenda, tuleb mängijal pretensioonid esitada hasart@emta.ee.

Boonuseid on sellel palju ja need on üsna ahvatlevad. Boonuseid leidub nii uutele kui vanadele klientidele ja muuseas sõltub regulaarsete boonuste suurus mängija aktiivsusest veebikasiinos. Kõik tingimused ja reeglid on igal sammul kättesaadaval.

Veebikasiino Posido jätab üsna hea üldmulje – saadaval on iga mängija soovidele mänge ja tegevusi ning kasiino on eestikeelne.

Scroll to Top